Το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων της ημέρας (07/10)

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων για σήμερα, Σάββατο 07 Οκτωβρίου:

ΕΡΤ 1
16:00 Basket League Show, 1η αγωνιστική
19:00 ΠΑΟΚ – Προμηθέας Πατρών (Ζ), Basket League, 1η αγωνιστική

ΕΡΤ 2
20:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΜΟΝΤΡΕΑΛ – 2017 (Ζ), ΤΕΛΙΚΟΙ ΟΡΓΑΝΩΝ: ΕΔΑΦΟΣ – ΠΛΑΓΙΟΣ ΙΠΠΟΣ – ΚΡΙΚΟΙ ΑΛΜΑ – ΑΣΥΜΜΕΤΡΟΙ ΖΥΓΟΙ
23:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΜΟΝΤΡΕΑΛ – 2017, ΤΕΛΙΚΟΙ ΟΡΓΑΝΩΝ: ΕΔΑΦΟΣ – ΠΛΑΓΙΟΣ ΙΠΠΟΣ – ΚΡΙΚΟΙ ΑΛΜΑ – ΑΣΥΜΜΕΤΡΟΙ ΖΥΓΟΙ

ΣΚΑΪ
12:00 Goal χωρίς σύνορα, Ποδόσφαιρο
16:00 Red Bull Art of Motion (Z), αθλητική εκπομπή
21:00 Στο Δρόμο για το Μουντιάλ: Pre Game Ποδόσφαιρο
21:45 Ποδόσφαιρο: Κύπρος – Ελλάδα (Ζ), FIFA Παγκόσμιο Κύπελλο 2018
00:00 Στο Δρόμο για το Μουντιάλ: Post Game Ποδόσφαιρο

COSMOTE SPORT 1
20:30 Εκπομπή «European Qualifiers Pregame Κύπρος-Ελλάδα» (Ζ)
21:45 Κύπρος-Ελλάδα (Ζ), European Qualifiers, 9η αγωνιστική, 8ος Όμιλος
23:45 Εκπομπή «European Qualifiers» (Ζ)

COSMOTE SPORT 2
19:00 Βοσνία-Βέλγιο (Ζ), European Qualifiers, 9η αγωνιστική, 8ος Όμιλος
21:45 Βουλγαρία-Γαλλία (Ζ), European Qualifiers, 9η αγωνιστική, 1ος Όμιλος

COSMOTE SPORT 3
19:00 Σουηδία-Λουξεμβούργο (Ζ), European Qualifiers, 9η αγωνιστική, 1ος Όμιλος
21:45 Λευκορωσία-Ολλανδία (Ζ), European Qualifiers, 9η αγωνιστική, 1ος Όμιλος

COSMOTE SPORT 4
13:00 Φενερμπαχτσέ-Μπανβίτ (Ζ), TBF Basketball Super League, 1η αγωνιστική
17:00 AEK – Τρίκαλα BC Aries (Ζ), Stoiximan.gr Basket League, 1η αγωνιστική

COSMOTE SPORT 5
05:50 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX (Ζ), 3ες Ελεύθερες Δοκιμές
08:50 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX (Ζ), Κατατακτήριες Δοκιμές
14:00 WRC Ισπανία (Ζ), SS10 El Montmell 2

COSMOTE SPORT 6
07:00 ATP 500 Rakuten Japan Open (Ζ), 1ος Ημιτελικός
09:00 ATP 500 Rakuten Japan Open (Ζ), 2ος Ημιτελικός
21:45 Τορίνο-Σάσαρι (Ζ), Lega Basket Serie A, 2η αγωνιστική

COSMOTE SPORT 7
11:30 ATP 500 China Open (Ζ), 1ος Ημιτελικός
16:00 ATP 500 China Open (Ζ), 2ος Ημιτελικός
19:00 Γιβραλτάρ-Εσθονία (Ζ), European Qualifiers, 9η αγωνιστική, 8ος Όμιλος
21:45 Ελβετία-Ουγγαρία (Ζ), European Qualifiers, 9η αγωνιστική, 2ος Όμιλος

COSMOTE SPORT 8
19:00 Νήσοι Φερόε-Λετονία (Ζ), European Qualifiers, 9η αγωνιστική, 2ος Όμιλος
21:45 Ανδόρα-Πορτογαλία (Ζ), European Qualifiers, 9η αγωνιστική, 2ος Όμιλος

Eurosport
14:15 ΓΕΡΜΑΝΙΑ – ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ, FIFA Παγκόσμιο Κύπελλο U-17 (Ζ)
16:30 Ποδηλασία: Ο Γύρος της Λομβαρδίας, Αθλητική εκπομπή (Ζ)
20:00 Σνούκερ: European Masters: Βέλγιο, Ημιτελικοί, Λομέλ (Ζ)

Eurosport 2
14:00 Σνούκερ: European Masters: Βέλγιο, Ημιτελικοί, Λομέλ (Ζ)
00:00 ΝΥ Ρεντ Μπουλς – Βανκούβερ Γουάιτκαπς, Major League Soccer (Ζ)

FOX SPORTS
19:00 Oklahoma Sooners – Iowa St. Cyclones, NCAA College Football 2017 (Ζ)
22:00 WORLD DARTS GRAND PRIX 2017, FOX SPORTS HD (Ζ)
00:30 WASH. NATIONALS – CHICAGO CUBS, MLB Postseason 2017 (Ζ)

 

 

 

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

ΔΕΙΤΕ ΤΙΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΕ BLOGVIEW

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

Μενού