Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (17/12)

Δείτε το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων για σήμερα, Κυριακή 17 Δεκεμβρίου: 

ΕΡΤ 1
18:00 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΚΟΛΟΣΣΟΣ (Ζ), 9η αγωνιστική, BASKET LEAGUE
22:00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ, αθλητική εκπομπή

ΕΡΤ2
15:00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ 25μ. – ΚΟΠΕΓΧΑΓΗ 2017 (Μ), 4η ΜΕΡΑ

ΕΡΤ 3
17:00 ΆΡΗΣ-ΟΦΗ (Ζ), 8η αγωνιστική, FOOTBALL LEAGUΕ

ΣΚΑΪ
13:00 Goal χωρίς σύνορα, αθλητική εκπομπή

NOVASPORTS 1
13:30 ΣΠΑΡΤΑ ΡΟΤΕΡΝΤΑΜ – ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ (Ζ), 17η αγωνιστική, Ολλανδικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου
16:00 ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ, Αθλητική εκπομπή (Z)
19:30 ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (Ζ), 15η αγωνιστική, Super League Σουρωτή 2017/18
21:30 ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ, Αθλητική εκπομπή (Z)

NOVASPORTS 2
15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (Ζ), 15η αγωνιστική, Super League Σουρωτή 2017/18
17:15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ (Ζ), 15η αγωνιστική, Super League Σουρωτή 2017/18
22:00 ΛΙΟΝ – ΜΑΡΣΕΪΓ (Ζ), 18η αγωνιστική, Γαλλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου

NOVASPORTS 3
17:15 ΛΑΜΙΑ – ΑΕΛ (Ζ), 15η αγωνιστική, Super League Σουρωτή 2017/18

NOVASPORTS 4
15:30 ΑΛΚΜΑΑΡ – ΑΓΙΑΞ (Ζ), 17η αγωνιστική, Ολλανδικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου

COSMOTE SPORT 1
16:15 Γουέστ Μπρομ-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ (Ζ), Premier League, 18η αγωνιστική
18:30 Μπόρνμουθ-Λίβερπουλ (Ζ), Premier League, 18η αγωνιστική
21:45 Αταλάντα-Λάτσιο (Ζ), Serie A TIM, 17η αγωνιστική

COSMOTE SPORT 2
13:00 Τζιρόνα-Χετάφε (Ζ), LaLiga Santander, 16η αγωνιστική
16:00 Μπολόνια-Γιουβέντους (Ζ), Serie A TIM, 17η αγωνιστική
19:30 Λας Πάλμας-Εσπανιόλ (Ζ), LaLiga Santander, 16η αγωνιστική
21:45 Μπαρτσελόνα-Ντεπορτίβο λα Κορούνια (Ζ), LaLiga Santander, 16η αγωνιστική

COSMOTE SPORT 3
14:30 Γκρόιτερ Φιρτ-Ντάρμσταντ (Ζ), Bundesliga 2, 18η αγωνιστική
16:30 Ανόβερο-Λεβερκούζεν (Ζ), Bundesliga, 17η αγωνιστική
19:00 Λειψία-Χέρτα Βερολίνου (Ζ), Bundesliga, 17η αγωνιστική
22:30 Εκπομπή «SPORTSHOW» (Ζ)

COSMOTE SPORT 4
15:00 Παναθηναϊκός Superfoods-Ρέθυμνο Cretan Kings (Ζ), Stoiximan.gr Basket League, 9η αγωνιστική
17:30 Ολυμπιακός-Λαύριο MEGABOLT (Ζ), Stoiximan.gr Basket League, 9η αγωνιστική
22:30 Toronto Raptors-Sacramento Kings (Ζ), NBA Regular Season
01:00 Washington Wizards-Cleveland Cavaliers (Ζ), NBA Regular Season

COSMOTE SPORT 5
14:15 Τόφας-Φενέρμπαχτσε (Ζ), TBF Basketball Super League, 11η αγωνιστική
17:15 Θέλτα-Βιγιαρεάλ (Ζ), LaLiga Santander, 16η αγωνιστική

COSMOTE SPORT 6
16:00 Φιορεντίνα-Τζένοα (Ζ), Serie A TIM, 17η αγωνιστική
18:30 Αρμάνι Μιλάνο-Καντού (Ζ), Lega Basket Serie A, 11η αγωνιστική

COSMOTE SPORT 7
13:30 Ελλάς Βερόνα-Μίλαν (Ζ), Serie A TIM, 17η αγωνιστική
16:00 Σαμπντόρια-Σασουόλο (Ζ), Serie A TIM, 17η αγωνιστική
19:00 Μπενεβέντο-Σπαλ (Ζ), Serie A TIM, 17η αγωνιστική
22:00 North Carolina-Tennessee (Ζ), NCAA Basketball

COSMOTE SPORT 8
13:30 Μπαρτσελόνα-Γκραν Κανάρια (Ζ), ACB Liga Endesa, 12η αγωνιστική
16:00 Κροτόνε-Κιέβο (Ζ), Serie A TIM, 17η αγωνιστική
20:00 Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Πορτιμονένσε (Ζ), Liga NOS, 15η αγωνιστική
22:15 Τοντέλα-Μπενφίκα (Ζ), Liga NOS, 15η αγωνιστική

Eurosport 1
10:15 Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο: Ιταλία, Χειμερινά σπορ (Ζ)
11:30 Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο: Γαλλία, Super-G γυναικών, Βαλ ντ’ Ιζέρ (Ζ)
12:45 Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο: Γαλλία, Μαζική εκκίνηση γυναικών (Ζ)
13:15 Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο: Ιταλία, Χειμερινά σπορ (Ζ)
14:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ, Ελβετία (Ζ)
20:45 Σνούκερ: Home Nations Series: Σκοτία, Τελικός, Γλασκώβη (Ζ)

Eurosport 2
12:15 Σκι Ανώμαλου Δρόμου: Παγκόσμιο Κύπελλο, Ιταλία (Ζ)
13:15 Σνόουμπορντ: FIS Παγκόσμιο Κύπελλο, Αυστρία (Ζ)
14:45 Σνούκερ: Home Nations Series: Σκοτία, Τελικός, Γλασκώβη (Ζ)
18:00 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Short Course, Δανία (Ζ)

FOX SPORTS
14:30 2018 WORLD DARTS CHAMPIONSHIPS, FOX SPORTS HD (Ζ)
20:00 Carolina Panthers – Green Bay Packers, NFL Regular Season 2017/2018 (Ζ)
23:30 SEATTLE SEAHAWKS – LA RAMS, NFL Regular Season 2017/2018 (Ζ)
03:30 Oakland Raiders – Dallas Cowboys, NFL Regular Season 2017/2018 (Ζ)