Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (13/01)

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων για σήμερα, Σάββατο 13 Ιανουαρίου:

ΕΡΤ 1
16:00 BASKET LEAGUE SHOW – ΕΚΠΟΜΠΗ
18:30 ΛΑΥΡΙΟ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ (Ζ), BASKET LEAGUE – ΑΓΩΝΑΣ
20:30 BASKET LEAGUE SHOW – ΕΚΠΟΜΠΗ

ΕΡΤ 2
15:30 ΦΑΛΗΡΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ (Ζ), ΠΟΛΟ Α1 ΑΝΔΡΩΝ
17:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΟΠ ΚΗΦΙΣΙΑΣ (Ζ), VOLLEY LEAGUE
20:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΝΝΟΒΕΡΟ (Ζ), ΠΟΛΟ / LEN CHAMPIONS LEAGUE

ΕΡΤ 3
15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ- ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ (Z), 11η αγωνιστική, Football League

ΣΚΑΪ
12:00 Goal χωρίς σύνορα

NOVASPORTS 1
14:30 ΚΑΡΝΤΙΦ – ΣΑΝΤΕΡΛΑΝΤ (Ζ), 27η αγωνιστική, Championship Αγγλίας
17:15 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (Ζ), 17η αγωνιστική, Super League Σουρωτή 2017/18
21:00 ΜΟΝΠΕΛΙΕ – ΜΟΝΑΚΟ (Ζ), 20ή αγωνιστική, Γαλλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου

NOVASPORTS 2
16:30 ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ, Αθλητική εκπομπή (Ζ)
19:30 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (Ζ), 17η αγωνιστική, Super League Σουρωτή 2017/18
21:30 ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ, Αθλητική εκπομπή (Ζ)

NOVASPORTS 3
15:00 ΞΑΝΘΗ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ (Ζ), 17η αγωνιστική, Super League Σουρωτή 2017/18
18:00 ΡΕΝ – ΜΑΡΣΕΪΓ (Ζ), 20ή αγωνιστική, Γαλλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου

NOVASPORTS 4
17:00 ΜΙΝΤΛΕΣΜΠΡΟ – ΦΟΥΛΑΜ (Z), 27η αγωνιστική, Championship Αγγλίας
19:30 ΝΟΤΙΓΧΑΜ ΦΟΡΕΣΤ – ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ (Ζ), 27η αγωνιστική, Championship Αγγλίας

COSMOTE SPORT 1
17:00 Τσέλσι-Λέστερ (Ζ), Premier League, 23η αγωνιστική
19:30 Τότεναμ-Έβερτον (Ζ), Premier League, 23η αγωνιστική
23:30 Κρίσταλ Πάλας-Μπέρνλι, Premier League, 23η αγωνιστική REC

COSMOTE SPORT 2
14:00 Τζιρόνα-Λας Πάλμας (Ζ), LaLiga Santander, 19η αγωνιστική
17:15 Ρεάλ Μαδρίτης-Βιγιαρεάλ (Ζ), LaLiga Santander, 19η αγωνιστική
19:30 Έιμπαρ-Ατλέτικο Μαδρίτης (Ζ), LaLiga Santander, 19η αγωνιστική
21:45 Ντεπορτίβο λα Κορούνια-Βαλένθια (Ζ), LaLiga Santander, 19η αγωνιστική

COSMOTE SPORT 3
16:30 Στουτγκάρδη-Χέρτα Βερολίνου (Ζ), Bundesliga, 18η αγωνιστική
19:30 Λειψία-Σάλκε, Bundesliga (Ζ), 18η αγωνιστική
21:30 Γουότφορντ-Σαουθάμπτον, Premier League, 23η αγωνιστική REC

COSMOTE SPORT 4
00:00 Charlotte Hornets-Oklahoma City Thunder (Ζ), NBA Regular Season

COSMOTE SPORT 5
16:30 Βέρντερ Βρέμης-Χόφενχαϊμ (Ζ), Bundesliga, 18η αγωνιστική
22:30 Μπράγκα-Μπενφίκα (Ζ), Liga NOS, 18η αγωνιστική

COSMOTE SPORT 6
16:30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Φράιμπουργκ (Ζ), Bundesliga, 18η αγωνιστική

COSMOTE SPORT 7
16:30 Άουγκσμπουργκ-Αμβούργο (Ζ), Bundesliga, 18η αγωνιστική
19:15 BBSK-Φενέρμπαχτσε (Ζ), TBF Basketball Super League, 15η αγωνιστική
21:30 Νιούκαστλ-Σουόνσι, Premier League, 23η αγωνιστική REC

COSMOTE SPORT 8
16:30 Ανόβερο-Μάιντς (Ζ), Bundesliga, 18η αγωνιστική
21:45 Μπολόνια-Ρέτζιο Εμίλια (Ζ), Lega Basket Serie A, 15η αγωνιστική
23:45 Χάντερσφιλντ-Γουέστ Χαμ, Premier League, 23η αγωνιστική REC

Eurosport
10:00 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ATP: ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ, Τελικός, Σίδνεϊ (Ζ)
12:00 Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο: Αυστρία, Χειμερινά σπορ (Ζ)
13:15 Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο: Ελβετία, Κατάβαση ανδρών, Βένγκεν (Ζ)
18:00 FORMULA E: ΜΑΡΟΚΟ, Μαρακές (Ζ)

Eurosport 2
10:45 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: ΙΤΑΛΙΑ, Ιταλία (Ζ)
12:00 Ελεύθερο Σκι: FIS Παγκόσμιο Κύπελλο, Ski Cross, Ιντρε (Ζ)
13:30 Σκι Ανώμαλου Δρόμου: Παγκόσμιο Κύπελλο, Γερμανία (Ζ)
15:15 Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο: Γερμανία, Χειμερινά σπορ (Ζ)
17:00 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: ΙΤΑΛΙΑ, Ιταλία (Ζ)
18:30 Ελεύθερο Σκι: FIS Παγκόσμιο Κύπελλο, ΗΠΑ (Ζ)
22:00 Σνόουμπορντ: FIS Παγκόσμιο Κύπελλο, ΗΠΑ (Ζ)

FOX SPORTS
09:30 SKI CLASSICS 2017-18, Kaiser Maximilian Lauf (Ζ)
19:00 SETON H. PIRATES – GEORGETOWN, NCAA 2017-2018 (Ζ)
21:00 Xavier Musketeers – Creighton Bluejays, NCAA 2017-2018 (Ζ)
23:35 EAGLES – FALCONS, NFL Postseason 2017/2018 (Ζ)
03:15 New Eng. Patriots – Tennessee Titans, NFL Postseason 2017/2018 (Ζ)