Το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων για σήμερα (31/03)

Δείτε το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων για σήμερα, Σάββατο 31 Μαρτίου: 

ΕΡΤ 1
16:00 Basket League Show-εκπομπή, 21η αγωνιστική
18:30 Πανιώνιος-Λαύριο (Ζ), 21η αγωνιστική
20:30 Basket League Show- εκπομπή, 21η αγωνιστική

ΕΡΤ 2
15:30 Βουλιαγμένη-Γλυφάδα (Ζ), Πόλο Α1 Ανδρών, 19η αγωνιστική
16:45 Νίκος Σαμαράς League Cup (Ανδρών)-Τελικός (Ζ), Βόλεϊ
19:30 LEN Champions League: Παρτιζάν-Ολυμπιακός (Ζ)

ΕΡΤ 3
15:00 Παναχαϊκή-ΟΦΗ (Ζ), 24η αγωνιστική, Football League
17:00 ΠΑΟΚ-Διομήδης (Ζ), Hanball Premier 2017/2018

ΣΚΑΪ
12:00 Goal χωρίς σύνορα, αθλητική εκπομπή

NOVASPORTS 1
17:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΠΑΟΚ (Ζ), 26η αγωνιστική, Super League Σουρωτή 2017/18
20:45 ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ – ΜΠΡΕΝΤΑ (Ζ), 29η αγωνιστική, Ολλανδικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου

NOVASPORTS 2
16:30 ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ, Αθλητική εκπομπή (Z)
19:30 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (Ζ), 26η αγωνιστική, Super League Σουρωτή 2017/18
21:30 ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ, Αθλητική εκπομπή (Z)

NOVASPORTS 3
15:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (Z), 26η αγωνιστική, Super League Σουρωτή 2017/18
18:00 ΝΤΙΖΟΝ – ΜΑΡΣΕΪΓ (Ζ), 31η αγωνιστική, Γαλλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου

NOVASPORTS 4
19:30 ΧΑΛ – ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ (Ζ), 39η αγωνιστική, Championship Αγγλίας

COSMOTE SPORT 1
14:30 Κρίσταλ Πάλας-Λίβερπουλ (Ζ), Premier League, 32η αγωνιστική
17:00 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Σουόνσι (Ζ), Premier League, 32η αγωνιστική
19:30 Έβερτον-Μάντσεστερ Σίτι (Ζ), Premier League, 32η αγωνιστική
21:45 Γιουβέντους-Μίλαν (Ζ), Serie A TIM, 30η αγωνιστική

COSMOTE SPORT 2
14:00 Τζιρόνα-Λεβάντε (Ζ), LaLiga Santander, 30η αγωνιστική
17:15 Μπιλμπάο-Θέλτα (Ζ), LaLiga Santander, 30η αγωνιστική
19:30 Λας Πάλμας-Ρεάλ Μαδρίτης (Ζ), LaLiga Santander, 30η αγωνιστική
21:45 Σεβίλη-Μπαρτσελόνα (Ζ), LaLiga Santander, 30η αγωνιστική

COSMOTE SPORT 3
14:00 Ντινάμο Δρέσδης-Νυρεμβέργη (Ζ), Bundesliga 2, 28η αγωνιστική
16:30 Σάλκε-Φράιμπουργκ (Ζ), Bundesliga, 28η αγωνιστική
19:30 Μπάγερν Μονάχου-Ντόρτμουντ (Ζ), Bundesliga, 28η αγωνιστική

COSMOTE SPORT 4
19:00 Σασουόλο-Νάπολι (Ζ), Serie A TIM, 30η αγωνιστική
22:00 Washington Wizards-Charlotte Hornets (Ζ), NBA Saturdays Regular Season

COSMOTE SPORT 5
16:30 Λεβερκούζεν-Άουγκσμπουργκ (Ζ), Bundesliga, 28η αγωνιστική
20:00 Antony Joshua-Joseph Parker (Ζ), IBF/WBA/IBO/WBO World Heavyweight Championship

COSMOTE SPORT 6
16:00 Λάτσιο-Μπενεβέντο (Ζ), Serie A TIM, 30η αγωνιστική
20:00 WTA Miami Open Presented by Itau (Ζ), Τελικός

COSMOTE SPORT 7
13:30 Μπολόνια-Ρόμα (Ζ), Serie A TIM, 30η αγωνιστική
16:00 Ίντερ-Ελλάς Βερόνα (Ζ), Serie A TIM, 30η αγωνιστική
19:00 Κιέβο-Σαμπντόρια (Ζ), Serie A TIM, 30η αγωνιστική
21:30 Χέρτα Βερολίνου-Βόλφσμπουργκ (Ζ), Bundesliga, 28η αγωνιστική
01:05 Laiola Chicago-Michigan (Ζ), NCAA Basketball 1ος Ημιτελικός
03:45 Villanova-Kansas (Ζ), NCAA Basketball 2ος Ημιτελικός

COSMOTE SPORT 8
13:00 Μπεσίκτας-Μπάνβιτ (Ζ), TBF Basketball Super League, 23η Αγωνιστική
16:30 Ανόβερο-Λειψία (Ζ), Bundesliga, 28η αγωνιστική
20:15 Μπενφίκα-Γκιμαράες (Ζ), Liga NOS, 28η αγωνιστική
22:30 Μπράγκα-Σπόρτινγκ Λισαβόνας (Ζ), Liga NOS, 28η αγωνιστική

Eurosport
13:00 Άρση Βαρών: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, Ρουμανία (Ζ)
16:00 Άρση Βαρών: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, Ρουμανία (Ζ)
19:00 Άρση Βαρών: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, Ρουμανία (Ζ)
23:30 ΡΩΣΙΑ – ΚΑΝΑΔΑΣ, Παγκ. Πρωτάθλημα Κέρλινγκ Ανδρών (Ζ)

Eurosport 2
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: GP MIGUEL INDURAIN, Αθλητική εκπομπή (Ζ)
20:00 ΟΡΛΑΝΤΟ ΣΙΤΙ – Ν.Υ. ΡΕΝΤ ΜΠΟΥΛΣ, Major League Soccer (Ζ)
22:15 Λ.Α ΓΚΑΛΑΞΙ – ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ FC, Major League Soccer (Ζ)
01:00 ΣΙΚΑΓΟ ΦΑΪΡ – ΠΟΡΤΛΑΝΤ ΤΙΜΠΕΡΣ, Major League Soccer (Ζ)

Fox Sports
20:00 Boston Bruins – Florida Panthers, NHL Regular Season 2017 (Ζ)
23:00 TORONTO BLUE JAYS – NY YANKEES, MLB Regular Season 2018 (Ζ)
02:00 New Jersey Devils – NY Islanders, NHL Regular Season 2017 (Ζ)