Το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων της ημέρας (07/07)

προγραμμα αθλητικων μεταδόσεων

Δείτε το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων για σήμερα, Σάββατο 7 Ιουλίου:

ΕΡΤ 1

16:00 Μικτή Ζώνη

17:00 Σουδία-Αγγλία (Ζ), Παγκόσμιο Κύπελλο 2018, Ρωσία

19:00 Μικτή Ζώνη

21:00 Ρωσία-Κροατία (Ζ), Παγκόσμιο Κύπελλο 2018, Ρωσία

21:00 Αργεντινή-Κροατία (Ζ), Παγκόσμιο Κύπελλο 2018, Ρωσία

23:00 Ώρα Μουντιάλ

01:00 Σουηδία-Αγγλία (Μ), Παγκόσμιο Κύπελλο 2018, Ρωσία

03:00 Στο δρόμο για τη Ρωσία (Ε), Παγκόσμιο Κύπελλο 1986- Προημιτελικός: Αγγλία-Αργεντινή

 

ΕΡΤ 3

11:00 Ουρουγουάη-Γαλλία  (Μ), Παγκόσμιο Κύπελλο 2018, Ρωσία

16:00 Ο κόσμος των σπορ πάει Μουντιάλ

01:00 Ρωσία-Κροατία (Μ), Παγκόσμιο Κύπελλο 2018, Ρωσία

 

ANT1

12:00 Super Μουντιάλ, αθλητική εκπομπή

 

ΣΚΑΪ

12:00 Goal χωρίς σύνορα, αθλητική εκπομπή

 

NOVASPORTS 24

16:30 LIVE NOW MUNDIAL – FAN ZONE, Αθλητική εκπομπή

19:00 LIVE NOW MUNDIAL – FAN ZONE, Αθλητική εκπομπή

23:00 LIVE NOW MUNDIAL – FAN ZONE, Αθλητική εκπομπή

 

NOVASPORTS 1

15:00 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2018, 6η μέρα (Ζ)

20:00 ΑΕΚ – ΜΙΕΤΖ ΛΕΓΚΝΙΤΣΑ, Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου (Ζ)

23:30 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2018, Στιγμιότυπα 6ης μέρας (Ζ)

 

NOVASPORTS 2

15:00 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2018, 6η μέρα (Z)

19:00 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2018, 6η μέρα (Z)

 

NOVASPORTS 3

13:30 TΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2018, 6η μέρα (Ζ)

18:30 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2018, 6η μέρα (Ζ)

 

NOVASPORTS 4

17:30 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2018, 6η μέρα (Ζ)

 

COSMOTE SPORT 5

12:50 FORMULA 1 ROLEX BRITISH GRAND PRIX (Ζ), 3ες Ελεύθερες Δοκιμές

15:50 FORMULA 1 ROLEX BRITISH GRAND PRIX (Ζ), Κατατακτήριες Δοκιμές

 

COSMOTE SPORT 7

02:00 NASCAR Cup Series (Ζ), Daytona Coke Zero Sugar 400, Αγώνας

 

COSMOTE SPORT 8

14:20 FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour (Ζ), Πορτογαλία, Εσπίνιο, 1ος Ημιτελικός Γυναικών

15:20 FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour (Ζ), Πορτογαλία, Εσπίνιο, 2ος Ημιτελικός Γυναικών

18:35 FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour (Ζ), Πορτογαλία, Εσπίνιο, Τελικός 3ης Θέσης Γυναικών

19:50 FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour (Ζ), Πορτογαλία, Εσπίνιο, Τελικός Γυναικών

 

Eurosport 1

11:50 Ποδηλασία: Ο Γύρος της Γαλλίας: Extra, Αθλητική εκπομπή (Ζ)

11:55 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ, 1ο ετάπ: Dusseldorf – Dusseldorf (Ζ)

16:45 Ποδηλασία: Ο Γύρος της Γαλλίας: Extra, Αθλητική εκπομπή (Ζ)

18:00 Στίβος: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Εφήβων, 3η ημέρα (Ζ)

20:00 Ιππασία: Global Champions Tour: Γαλλία, Παρίσι (Ζ)

23:45 ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ FC – ΟΡΛΑΝΤΟ ΣΙΤΙ, Major League Soccer (Ζ)

 

Eurosport 2

10:45 Στίβος: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Εφήβων, 3η ημέρα (Ζ)

13:45 Σούπερμπαϊκ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, 1η κούρσα, Μιζάνο (Ζ)

20:00 Στίβος: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Εφήβων, 3η ημέρα (Ζ)

 

FOX Sports

21:00 Minnesota Twins – Baltimore Orioles, MLB Regular Season 2018 (Ζ)

 

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

ΔΕΙΤΕ ΤΙΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΕ BLOGVIEW

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

Μενού