Το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων για σήμερα, Κυριακή (09/09)

προγραμμα αθλητικων μεταδόσεων

Δείτε το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων για σήμερα, Κυριακή 9 Σεπτεμβρίου: 

ΕΡΤ 1

18:10 Η Ιστορία του Ελληνικού Ποδοσφαίρου

 

ΕΡΤ 2

19:00 Γαλλία-Ελλάδα (Ζ), Διεθνές Τουρνουά Μπάσκετ, Παρίσι 2018

 

ΣΚΑΪ

13:00 Goal χωρίς σύνορα, αθλητική εκπομπή

 

COSMOTE SPORT 1

19:00 Δανία-Ουαλία (Ζ), UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η αγωνιστική, Όμιλος B4

21:45 Γαλλία-Ολλανδία (Ζ), UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η αγωνιστική, Όμιλος Α1

 

COSMOTE SPORT 2

19:00 Βουλγαρία-Νορβηγία (Ζ), UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η αγωνιστική, Όμιλος C3

21:45 Κύπρος-Σλοβενία (Ζ), UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η αγωνιστική, Όμιλος C3

 

COSMOTE SPORT 3

19:00 Γεωργία-Λετονία (Ζ), UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η αγωνιστική, Όμιλος D1

21:45 Λίχτενσταϊν-Γιβραλτάρ (Ζ), UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η αγωνιστική, Όμιλος D4

 

COSMOTE SPORT 5

09:35 Moto3 Gran Premio Octo di San Marino e Della Riviera di Rimini (Ζ), Warm Up

10:05 Moto2 Gran Premio Octo di San Marino e Della Riviera di Rimini (Ζ), Warm Up

10:35 MotoGP Gran Premio Octo di San Marino e Della Riviera di Rimini (Ζ), Warm Up

11:05 Εκπομπή «GRAND PRIX»

11:45 Moto3 Gran Premio Octo di San Marino e Della Riviera di Rimini (Ζ), Αγώνας

13:05 Moto2 Gran Premio Octo di San Marino e Della Riviera di Rimini (Ζ), Αγώνας

14:30 MotoGP Gran Premio Octo di San Marino e Della Riviera di Rimini (Ζ), Αγώνας

21:00 NASCAR Cup Series (Ζ), Indianapolis Big Machine Vodka 400 at the Brickyard, Αγώνας

 

COSMOTE SPORT 7

21:45 Γερμανία-Περού (Ζ), Διεθνής φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου

 

COSMOTE SPORT 8

16:00 Ουκρανία-Σλοβακία (Ζ), UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η αγωνιστική, Όμιλος B1

 

COSMOTE SPORT 9

15:00 Euro Beach Soccer League (Ζ), Αγώνας Κατάταξης

16:15 Euro Beach Soccer League (Ζ), Αγώνας Κατάταξης

17:30 Euro Beach Soccer League (Ζ), Αγώνας Κατάταξης

18:45 Euro Beach Soccer League Superfinal (Ζ), Τελικός

 

Eurosport 1

13:00 Άλμα με Σκι: Καλοκαιρινό Γκραν Πρι, Ρωσία (Ζ)

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΣΠΑΝΙΑΣ, 15ο ετάπ (Ζ)

18:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: VUELTA EXTRA, Αθλητική εκπομπή (Ζ)

20:00 ΤΕΝΙΣ: ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΟΠΕΝ, Τελικός διπλού γυναικών, Νέα Υόρκη (Ζ)

22:45 ΤΕΝΙΣ, Τένις (Ζ)

23:00 ΤΕΝΙΣ: ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΟΠΕΝ, Τελικός ανδρών, Νέα Υόρκη (Ζ)

02:15 ΤΕΝΙΣ, Τένις (Ζ)

 

Eurosport 2

12:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ: GREAT NORTH RUN, Στίβος (Ζ)

14:00 Αναρρίχηση: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Αθλητική εκπομπή (Ζ)

18:30 Σούπερμπαϊκ: Βρετανικό Πρωτάθλημα, Μηχανοκίνητα σπορ (Ζ)

20:00 Αναρρίχηση: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Αθλητική εκπομπή (Ζ)

21:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: GRAND PRIX: ΚΑΝΑΔΑΣ, Μόντρεαλ (Ζ)

 

FOX SPORTS

09:00 BRONCOS – DRAGONS, NRL 2018 (Ζ)

20:00 Cleveland Browns – Pittsb. Steelers, NFL Regular Season 2018-2019 (Ζ)

23:30 Carolina Panthers – Dallas Cowboys, NFL Regular Season 2018-2019 (Ζ)

03:30 Green Bay Packers – Chicago Bears, NFL Regular Season 2018-2019 (Ζ)

 

Pet Shop Θεσσαλονίκη
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

ΔΕΙΤΕ ΤΙΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΕ BLOGVIEW

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

Μενού