Το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων για σήμερα, Τρίτη (02/10)

Δείτε το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων για σήμερα, Τρίτη 2 Οκτωβρίου: 

ΕΡΤ 3

18:15 Ο κόσμος των σπορ

 

NOVASPORTS 1

20:00 ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΟΥΛΜ, Eurocup (Z)

 

COSMOTE SPORT 1

17:30 Παναιτωλικός-Παναθηναϊκός ΑΟ (Ζ), Κύπελλο Ελλάδας, 4η Φάση, 1η Αγωνιστική

19:45 Εκπομπή «UEFA Champions League Λεπτό προς Λεπτό» (Ζ)

 

COSMOTE SPORT 2

18:30 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» (Ζ)

21:00 Εκπομπή «Pregame, ΑΕΚ-Μπενφίκα» (Ζ)

22:00 ΑΕΚ-Μπενφίκα (Ζ), UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 2η αγωνιστική, 5ος Όμιλος

00:00 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» (Ζ)

 

COSMOTE SPORT 3

19:55 Χόφενχαϊμ-Μάντσεστερ Σίτι (Ζ), UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 2η αγωνιστική, 6οςΌμιλος

22:00 Μπάγερν Μονάχου-Άγιαξ (Ζ), UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 2η αγωνιστική, 5ος Όμιλος

 

COSMOTE SPORT 4

19:55 Γιουβέντους-Γιούνγκ Μπόις (Ζ), UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 2η αγωνιστική, 8ος Όμιλος

 

COSMOTE SPORT 5

22:00 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Βαλένθια (Ζ), UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 2η αγωνιστική, 8ος Όμιλος

 

COSMOTE SPORT 6

06:00 ATP 500 Rakuten Japan Open Tennis Championships (Ζ), Κυρίως Ταμπλό

08:00 ATP 500 Rakuten Japan Open Tennis Championships (Ζ), Κυρίως Ταμπλό

10:00 ATP 500 Rakuten Japan Open Tennis Championships (Ζ), Κυρίως Ταμπλό

12:00 ATP 500 Rakuten Japan Open Tennis Championships (Ζ), Κυρίως Ταμπλό

 

COSMOTE SPORT 7

17:00 ΑΕΚ-Μπενφίκα (Ζ), UEFA Youth League, Φάση Ομίλων, 2η αγωνιστική, 5ος Όμιλος

22:00 ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Ρεάλ Μαδρίτης (Ζ), UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 2η αγωνιστική, 7ος Όμιλος

 

COSMOTE SPORT 8

09:30 ATP 500 China Open (Ζ), Κυρίως Ταμπλό

11:30 ATP 500 China Open (Ζ), Κυρίως Ταμπλό

16:00 ATP 500 China Open (Ζ), Κυρίως Ταμπλό

22:00 Ρόμα-Βικτόρια Πλζεν (Ζ), UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 2η αγωνιστική, 7ος Όμιλος

 

COSMOTE SPORT 9

22:00 Λιόν-Σαχτάρ Ντονέτσκ (Ζ), UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 2η αγωνιστική, 6ος Όμιλος

 

Eurosport

17:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΒΕΛΓΙΟΥ, Αθλητική εκπομπή (Ζ)

19:55 Σνούκερ: European Masters: Βέλγιο, Ημέρα 2η, Λομέλ (Ζ)

 

Eurosport 2

13:55 Σνούκερ: European Masters: Βέλγιο, Ημέρα 2η, Λομέλ (Ζ)

 

FOX SPORTS

21:00 WORLD DARTS GRAND PRIX 2018, FOX SPORTS HD (Ζ)

03:00 MLB POSTSEASON 2018, Athletics (Ζ)