Το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων για σήμερα, Πέμπτη (08/11)

προγραμμα αθλητικων μεταδόσεων

Δείτε το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων για σήμερα, Πέμπτη 8 Νοεμβρίου: 

ΕΡΤ 1

19:15 Sportify, αθλητική εκπομπή

 

ΕΡΤ 3

18:15 Ο κόσμος των σπορ, αθλητική εκπομπή

 

NOVASPORTS 1

21:05 ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ – ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ, Euroleague (Z)

23:00 SUPER EUROLEAGUE, Αθλητική εκπομπή (Z)

 

NOVASPORTS 2

22:45 ΓΚΡΑΝ ΚΑΝΑΡΙΑ – ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ, Euroleague (Z)

 

NOVASPORTS 3

21:45 ΑΡΜΑΝΙ ΜΙΛΑΝΟ – ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ, Euroleague (Z)

 

NOVASPORTS 4

21:00 ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ – ΝΤΑΡΟΥΣΑΦΑΚΑ, Euroleague (Z)

 

COSMOTE SPORT 1

19:45 Εκπομπή «UEFA Europa League Λεπτό προς Λεπτό» (Ζ)

 

COSMOTE SPORT 2

18:00 Εκπομπή «UEFA Europa League Show» (Ζ)

19:55 Βίντι-ΠΑΟΚ (Ζ), UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 4η αγωνιστική, 12ος Όμιλος

00:00 Εκπομπή «UEFA Europa League Show» (Ζ)

22:00 Μπέτις-Μίλαν (Ζ), UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 4η αγωνιστική, 6ος Όμιλος

 

COSMOTE SPORT 3

17:50 Φενέρμπαχτσε-Άντερλεχτ (Ζ), UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 4η αγωνιστική, 4ος Όμιλος

21:00 Εκπομπή «Pregame Ολυμπιακός-Ντουντελάνζ» (Ζ)

22:00 Ολυμπιακός-Ντουντελάνζ (Ζ), UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 4η αγωνιστική, 6ος Όμιλος

 

COSMOTE SPORT 4

19:55 ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ-Τσέλσι (Ζ), UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 4η αγωνιστική, 12ος Όμιλος

03:00 Oklahoma City Thunder-Houston Rockets (Ζ), NBA Regular Season

 

COSMOTE SPORT 5

19:55 Απόλλων Λεμεσού-Άιντραχτ Φρανκφούρτης (Ζ), UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 4η αγωνιστική, 8ος Όμιλος

22:00 Άρσεναλ-Σπόρτινγκ Λισαβόνας (Ζ), UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 4η αγωνιστική, 5ος Όμιλος

 

COSMOTE SPORT 6

15:00 Next Gen ATP Finals (Ζ), Φάση Ομίλων

17:00 Next Gen ATP Finals (Ζ), Φάση Ομίλων

20:30 Next Gen ATP Finals (Ζ), Φάση Ομίλων

22:30 Next Gen ATP Finals (Ζ), Φάση Ομίλων

 

COSMOTE SPORT 7

19:55 Λάτσιο-Μαρσέιγ (Ζ), UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 4η αγωνιστική, 8ος Όμιλος

22:00 Λουντογκόρετς-ΑΕΚ Λάρνακας (Ζ), UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 4η αγωνιστική, 1ος Όμιλος

 

COSMOTE SPORT 8

19:55 Γκενκ-Μπεσίκτας (Ζ), UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 4η αγωνιστική, 9ος Όμιλος

22:00 Λεβερκούζεν-Ζυρίχη (Ζ), UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 4η αγωνιστική, 1ος Όμιλος

 

COSMOTE SPORT 9

17:50 Αστάνα-Γιάμπλονετς (Ζ), UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 4η αγωνιστική, 11ος Όμιλος

19:55 Ακχίσαρσπορ-Σεβίλη (Ζ), UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 4η αγωνιστική, 10ος Όμιλος

22:00 Σέλτικ-Λειψία (Ζ), UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 4η αγωνιστική, 2ος Όμιλος

 

Fox Sports

02:30 NFL PRE-GAME SHOW, FOX SPORTS HD (Ζ)

03:20 Pittsb. Steelers – Carolina Panthers, NFL Regular Season 2018-2019 (Ζ)

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

ΔΕΙΤΕ ΤΙΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΕ BLOGVIEW

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

Μενού