+Plus

Το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων για σήμερα, Σάββατο (26/01)

Δείτε το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων για σήμερα, Σάββατο 26 Ιανουαρίου: 

ΕΡΤ 1

19:00 Παναιτωλικός-Ξάνθη (Ζ), 18η αγωνιστική Super League

 

ΕΡΤ 2

14:00 Ολυμπιακός-Βουλιαγμένη (Ζ), Πόλο Α1 Ανδρών, 13η αγωνιστική

15:25 Basket League Show-Παράλληλες Μεταδόσεις (Ζ), Κολοσσός-Χολαργός, Λαύριο-Ρεθυμνο, Πανιώνιος-Ήφαιστος Λήμνου, 15η αγωνιστική

17:30 ΠΑΟΚ –ΑΕΚ (Ζ), Basket League (Z), 15η αγωνιστική

19:30 Basket League Show (Ζ), εκπομπή

 

ΕΡΤ 3

15:00 Βόλος-Ηρακλής (Ζ), 14η αγωνιστική Football League

18:30 Ολυμπιακός-Φοίνικας Σύρου (Ζ), 2ος τελικός βόλεϊ ανδρών, Volley League Cup (και απονομή)

 

ΣΚΑΪ

12:00 Goal χωρίς σύνορα, αθλητική εκπομπή

16:20 Κύπελλο Αγγλίας: Pre Game

17:00 Κύπελλο Αγγλίας: Μάντσεστερ Σίτι – Μπέρνλεϊ (Z)

 

OPEN TV

12:50 Open Sport, αθλητική εκπομπή

 

NOVASPORTS 1

17:15 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ (Ζ), 18η αγωνιστική, Ελληνικό Πρωτ. Ποδοσφαίρου 2018/19

21:30 ΜΙΛΑΝ – ΝΑΠΟΛΙ (Ζ), 21η αγωνιστική, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου

 

NOVASPORTS 2

16:00 ΣΑΣΟΥΟΛΟ – ΚΑΛΙΑΡΙ (Ζ), 21η αγωνιστική, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου

18:30 ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ, Pre Game Show (Z)

19:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΕΚ (Z), 18η αγωνιστική, Ελληνικό Πρωτ. Ποδοσφαίρου 2018/19

21:30 ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ, Post Game Show (Z)

 

NOVASPORTS 3

19:00 ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ – ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ (Ζ), 21η αγωνιστική, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου

21:00 ΝΤΙΖΟΝ – ΜΟΝΑΚΟ (Ζ), 22η αγωνιστική, Γαλλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου

 

NOVASPORTS 4

20:45 ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ – ΓΚΡΟΝΙΝΓΚΕΝ (Ζ), 19η αγωνιστική, Ολλανδικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου

 

NOVASPORTS 5

21:00 ΣΤΡΑΣΜΠΟΥΡ – ΜΠΟΡΝΤΟ (Ζ), 22η αγωνιστική, Γαλλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου

 

COSMOTE SPORT 1

16:30 Ντόρτμουντ-Ανόβερο (Ζ), Bundesliga, 19η Αγωνιστική

21:45 Βαλένθια-Βιγιαρεάλ (Ζ), LaLiga Santander, 21η Αγωνιστική

 

COSMOTE SPORT 2

14:00 Σεβίλη-Λεβάντε (Ζ), LaLiga Santander, 21η Αγωνιστική

17:15 Ατλέτικο Μαδρίτης-Χετάφε (Ζ), LaLiga Santander, 21η Αγωνιστική

19:30 Λεγανές-Έιμπαρ (Ζ), LaLiga Santander, 21ηΑγωνιστική

 

COSMOTE SPORT 3

16:30 Γκλάντμπαχ-Άουγκσμπουργκ (Ζ), Bundesliga, 19η Αγωνιστική

19:30 Βέρντερ Βρέμης-Άιντραχτ Φρανκφούρτης (Ζ), Bundesliga, 19η Αγωνιστική

 

COSMOTE SPORT 4

19:00 Μπεσίκτας-Φενέρμπαχτσε (Ζ), TBF Basketball Super League, 16η Αγωνιστική

01:00 New Orleans Pelicans-San Antonio Spurs (Ζ), NBA Regular Season

 

COSMOTE SPORT 5

09:45 WRC Monte Carlo (Ζ), SS9 Agnieres en Devoluy-Corps 1

11:05 WRC Monte Carlo (Ζ), SS10 St. Leger Melezes-La Batie Nueve 1

13:45 WRC Monte Carlo (Ζ), SS11 Agnieres en Devoluy-Corps 2

15:00 WRC Monte Carlo (Ζ), SS12 St. Leger Melezes, La Batie Nueve 2

 

COSMOTE SPORT 6

16:30 Βόλφσμπουργκ-Λεβερκούζεν, Bundesliga (Ζ), 19η Αγωνιστική

03:30 Boston Celtics-Golden State Warriors (Ζ), NBA Regular Season

 

COSMOTE SPORT 7

16:30 Φράιμπουργκ-Χόφενχαϊμ (Ζ), Bundesliga, 19η Αγωνιστική

05:00 Arizona-UCLA (Ζ), NCAA Basketball

 

COSMOTE SPORT 8

16:30 Μάιντς-Νυρεμβέργη (Ζ), Bundesliga, 19η Αγωνιστική

21:30 Νοβάρα-Κονελιάνο (Ζ), Serie A Femminile, 17ηΑγωνιστική

 

Eurosport

06:00 ΤΕΝΙΣ: ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΝΟ ΟΠΕΝ, Τελικοί αγοριών (Ζ)

10:15 GAME, SCHETT AND MATS EXTRA, Τένις (Ζ)

10:30 ΤΕΝΙΣ: ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΝΟ ΟΠΕΝ, Τελικός γυναικών (Ζ)

12:45 GAME, SCHETT AND MATS EXTRA, Τένις (Ζ)

13:00 ΤΕΝΙΣ: ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΝΟ ΟΠΕΝ, Τελικός μικτού διπλού (Ζ)

15:00 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: ΝΟΡΒΗΓΙΑ, Gundersen, Τρόντχαϊμ (Ζ)

16:15 Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο: Ιταλία, Χειμερινά σπορ (Ζ)

17:15 Λουτζ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα: Γερμανία, 2η κούρσα γυναικών, Βίντερμπεργκ (Ζ)

21:00 FORMULA E: ΧΙΛΗ, 3ος γύρος (Ζ)

00:35 ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΕΣ, Αθλητική εκπομπή (Ζ)

 

Eurosport 2

08:45 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ, Ιαπωνία (Ζ)

11:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ, Γερμανία (Ζ)

12:30 Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο: Αυστρία, Κατάβαση ανδρών, Κίτζμπουελ (Ζ)

14:00 Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο: Ιταλία, Καταδίωξη γυναικών, Αντχολτς (Ζ)

15:15 Σκι Ανώμαλου Δρόμου: Παγκόσμιο Κύπελλο, Σουηδία (Ζ)

16:00 Καλλιτεχνικό Πατινάζ: Λευκορωσία, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Ζ)

19:30 Ελεύθερο Σκι: FIS Παγκόσμιο Κύπελλο, Ski Cross, Blue Mountain (Ζ)

20:30 Ελεύθερο Σκι: FIS Παγκόσμιο Κύπελλο, Moguls, Mont-Tremblant (Ζ)

21:55 Ποδηλασία Πίστας: Six Day: Γερμανία, 3η ημέρα, Βερολίνο (Ζ)

 

FOX Sports

03:00 NHL REGULAR SEASON 2018, Hockey (Ζ)