Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (27/03)

αθλητικές μεταδόσεις

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων για σήμερα, Τετάρτη 27 Μαρτίου:

ΕΡΤ 3
15:00 Απόλλων Λάρισας-Απόλλων Πόντου (Z), 24η αγωνιστική, Football League
18:15 Ο κόσμος των σπορ, αθλητική εκπομπή

ΕΡΤ SPORTS
06:00 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1 (E), ΚΥΜΗ- ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ, 20η Αγωνιστική
08:00 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΡΕΘΥΜΝΟ (E), 20η Αγωνιστική
10:00 FOOTBALL LEAGUE: ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΒΟΛΟΣ (E), 23η Αγωνιστική
12:00 FOOTBALL LEAGUE: ΑΠΟΛΛΩΝ Π. – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ (E), 23η Αγωνιστική
14:00 ΠΟΛΟ Α1 ΑΝΔΡΩΝ: ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ – ΧΙΟΣ (Z), 21η Αγωνιστική
15:30 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (E), 20η Αγωνιστική
17:30 BAYERN TV, Bayern – Liverpool
19:30 ΠΟΛΟ Α1: ΕΘΝΙΚΟΣ-ΠΑΟΚ (Ε), 20η Αγωιστική
22:00 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ – ΑΕΚ (E), 20η Αγωνιστική
00:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ – ΣΑΪΤΑΜΑ (E), Gala
02:00 VOLLEY LEAGUE: ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ (E), 21η Αγωνιστική
04:00 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΛΑΥΡΙΟ – ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ (E), 20η Αγωνιστική

NOVASPORTS 1
18:00 ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ – ΑΝΤΒΕΡΠ, Basketball Champions League (Z)
21:00 ΜΠΑΜΠΕΡΓΚ – ΑΕΚ, Basketball Champions League (Ζ)

NOVASPORTS 2
20:30 ΧΑΠΟΕΛ ΙΕΡΟΥΣΑΛΗΜ – ΤΕΝΕΡΙΦΗ, Basketball Champions League (Z)

NOVASPORTS 3
21:30 ΝΑΝΤΕΡ – ΒΙΡΤΟΥΣ ΜΠΟΛΟΝΙΑ, Basketball Champions League (Z)

NOVASPORTS 4
21:00 ΑΛΜΠΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ – ΑΝΔΟΡΑ, Eurocup: Ημιτελικός, 3ος Αγώνας (Z)

NOVASPORTS 5
21:45 ΒΑΛΕΝΘΙΑ – ΟΥΝΙΞ ΚΑΖΑΝ, Eurocup: Ημιτελικός, 3ος αγώνας (Ζ)

COSMOTE SPORT 4
04:30 Utah Jazz-Los Angeles Lakers (Ζ), NBA Regular Season

COSMOTE SPORT 6
21:00 ATP Masters 1000 Miami Open presented by Itau (Ζ), Προημιτελικός
03:00 ATP Masters 1000 Miami Open presented by Itau (Ζ), Προημιτελικός

Eurosport 1
16:45 Ποδηλασία: Ο Γύρος της Καταλονίας, 3ο ετάπ (Ζ)

Eurosport 2
15:30 Ποδηλασία: Three Days of De Panne, Αθλητική εκπομπή (Ζ)

FOX Sports
21:00 2019 PREMIER LEAGUE OF DARTS, Rotterdam (Ζ)
01:00 PHIL. FLYERS – TOR. MAPLE LEAFS, NHL Regular Season 2018 (Ζ)

Pet Shop Θεσσαλονίκη
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

ΔΕΙΤΕ ΤΙΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΕ BLOGVIEW

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

Μενού