Το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων (26/05)

Δείτε το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων για σήμερα, Κυριακή 26 Μαΐου: 

ΕΡΤ SPORTS

06:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ: ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΣΕΖΟΝ, «ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ» 24η αγωνιστική – 11/03/2019

08:00 ΛΑΜΙΑ: ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΣΕΖΟΝ, «ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. – ΛΑΜΙΑ» 30η αγωνιστική – 04/05/2019

10:00 ΞΑΝΘΗ: ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΣΕΖΟΝ, «ΞΑΝΘΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.» 29η αγωνιστική – 21/04/2019

12:00 ΤΕΝΙΣ: ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ (Z), «1η ημέρα – Πρωϊνό πρόγραμμα»

14:50 AUTO MOTO EΡΤ (Z)

15:50 FORMULA 1 – MONAKO (Z), «Αγώνας»

18:30 ΤΕΝΙΣ: ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ (Ζ), «1η ημέρα – Απογευματινό πρόγραμμα»

22:00 ΠΟΛΟ Α1: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (E), «3ος τελικός»

23:30 ΧΑΝΤΜΠΟΛ Α1: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΕΚ (E), «3ος τελικός»

01:00 30 FOR 30 Ντοκιμαντέρ, «Guru of Go»

02:00 CITY TV, «Manchester City – Watford»

05:00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E), «Η ΑΕΚ της σεζόν 1993-1994»

 

NOVASPORTS 1

16:00 ΤΟΡΙΝΟ – ΛΑΤΣΙΟ (Ζ), 38η αγωνιστική, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου

19:00 ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ – ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ (Z), 38η αγωνιστική, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου

21:00 ΛΕΠΤΟ ΠΡΟΣ ΛΕΠΤΟ, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

 

NOVASPORTS 2

16:00 ΤΖΟΥΡΓΚΑΡΝΤΕΝ – ΕΣΤΕΡΣΟΥΝΤ (Ζ), 11η αγωνιστική, Σουηδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου

18:00 ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ – ΖΑΝΚΤ ΠΕΛΤΕΝ (Ζ), Αυστριακό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου

21:30 ΣΠΑΛ – ΜΙΛΑΝ (Ζ), 38η αγωνιστική, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου

 

NOVASPORTS 3

21:30 ΑΤΑΛΑΝΤΑ – ΣΑΣΟΥΟΛΟ (Ζ), 38η Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου

 

NOVASPORTS 4

21:30 ΙΝΤΕΡ – ΕΜΠΟΛΙ (Ζ), 38η αγωνιστική, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου

 

NOVASPORTS 5

21:30 ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ – ΤΖΕΝΟΑ (Ζ), 38η αγωνιστική, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου

 

COSMOTE SPORT 5

15:30 Εκπομπή “Grand Prix Pre Race” (Ζ)

16:00 FORMULA 1 GRAND PRIX DE MONACO (Ζ), Αγώνας

20:30 Εκπομπή «Grand Prix» (Ζ)

 

COSMOTE SPORT 7

05:05 FIVB Beach Volley WT (Z), Κίνα, Τζιντζιάνγκ, 2ος Ημιτελικός Ανδρών

07:50 FIVB Beach Volley WT (Z), Κίνα, Τζιντζιάνγκ, Τελικός 3ης Θέσης Ανδρών

08:50 FIVB Beach Volley WT (Ζ), Κίνα, Τζιντζιάνγκ, Τελικός 3ης Θέσης Γυναικών

10:05 FIVB Beach Volley WT (Ζ), Κίνα, Τζιντζιάνγκ, Τελικός Γυναικών

11:20 FIVB Beach Volley WT (Ζ), Κίνα, Τζιντζιάνγκ, Τελικός Ανδρών

01:00 NASCAR Cup Series (Ζ), Charlotte Coca Cola 600

 

COSMOTE SPORT 8

14:30 Φούσε Βερολίνου-Ράιν Νέκαρ (Ζ), Bundesliga Χάντμπολ, 32η Αγωνιστική

17:30 Τουρκ Τέλεκομ-Φενέρμπαχτσε (Ζ), TBF Basketball Super League, Προημιτελική Φάση, 2ος Αγώνας

 

Eurosport

11:55 ΤΕΝΙΣ: ΓΑΛΛΙΚΟ ΟΠΕΝ, 1η ημέρα (Ζ)

14:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ, 15ο ετάπ (Ζ)

18:10 GIRO EXTRA, Αθλητική εκπομπή (Ζ)

18:15 ΤΕΝΙΣ: ΓΑΛΛΙΚΟ ΟΠΕΝ, 1η ημέρα (Ζ)

20:00 ΤΕΝΙΣ: ΓΑΛΛΙΚΟ ΟΠΕΝ, 1η ημέρα (Ζ)

22:00 GAME, SCHETT AND MATS EXTRA, Τένις (Ζ)

 

Eurosport 2

11:55 ΤΕΝΙΣ: ΓΑΛΛΙΚΟ ΟΠΕΝ, 1η ημέρα (Ζ)

14:00 ΤΕΝΙΣ: ΓΑΛΛΙΚΟ ΟΠΕΝ, 1η ημέρα (Ζ)

16:00 ΤΕΝΙΣ: ΓΑΛΛΙΚΟ ΟΠΕΝ, 1η ημέρα (Ζ)

18:00 ΤΕΝΙΣ: ΓΑΛΛΙΚΟ ΟΠΕΝ, 1η ημέρα (Ζ)

20:00 ΤΕΝΙΣ: ΓΑΛΛΙΚΟ ΟΠΕΝ, 1η ημέρα (Ζ)

 

FOX Sports

08:05 DRAGONS – SHARKS, NRL 2019 (Ζ)

21:00 HOUSTON ASTROS – BOSTON RED SOX, MLB Regular Season 2019 (Ζ)