Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (02/06)

προγραμμα αθλητικων μεταδόσεων

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα των αθλητικών εκπομπών για σήμερα, Κυριακή 2 Ιουνίου:

ΕΡΤ SPORTS
06:00 JUVENTUS TV, «Sampdoria – Juventus»
09:00 ΤΕΝΙΣ: ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ (Μ)
12:00 ΤΕΝΙΣ: ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ (Ζ), «8η ημέρα – πρωϊνό πρόγραμμα»
17:00 ΤΕΝΙΣ: ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ (Ζ), «8η ημέρα – απογευματινό πρόγραμμα»
21:00 30 FOR 30 Ντοκιμαντέρ, «The Two Escobars»
23:00 ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ
00:00 CHAMPIONS LEAGUE (ΜΑΔΡΙΤΗ): ΤΟΤΕΝΑΜ – ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ (E)
02:30 ROMA TV, «Roma – Parma»

ΣΚΑΪ
01:00 WWE – Smackdown Live

NOVASPORTS 1 HD
16:00 ΑΪΚ ΣΤΟΚΧΟΛΜΗΣ – ΧΑΜΑΡΜΠΙ (Z), 12η αγωνιστική, Σουηδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου
21:00 ΓΚΟΛΦ: U.S. OPEN ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2019, 4η μέρα, Τσάρλεστον/Νότια Καρολίνα (Ζ)

NOVASPORTS 2 HD
22:00 ΝΤΙΖΟΝ – ΛΑΝΣ, Γαλλικό πρωτ. ποδοσφαίρου/Πλέι οφ (Ζ)

COSMOTE SPORT 2 HD
22:00 Γαλλία-Βολιβία (Ζ), Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου

COSMOTE SPORT 4 HD
03:00 Toronto Raptors-Golden State Warriors (Ζ), NBA Finals, Game 2

COSMOTE SPORT 5 HD
09:35 Moto3 Gran Premio d’ Italia Oakley (Ζ), Warm Up
10:05 Moto2 Gran Premio d’ Italia Oakley (Ζ), Warm Up
10:35 MotoGP Gran Premio d’ Italia Oakley (Ζ), Warm Up
11:45 Moto3 Gran Premio d’ Italia Oakley (Ζ), Αγώνας
13:05 Moto2 Gran Premio d’ Italia Oakley (Ζ), Αγώνας
14:30 MotoGP Gran Premio d’ Italia Oakley (Ζ), Αγώνας
20:30 Εκπομπή «Grand Prix» (Ζ)

COSMOTE SPORT 6 HD
13:30 Σαραγόσα-Μπασκόνια (Ζ), ACB Liga Endesa, Playoffs, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική
20:00 Μπανταλόνα-Μπαρτσελόνα (Ζ), ACB Liga Endesa, Playoffs, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική

COSMOTE SPORT 7 HD
05:00 Boxing: Antony Joshua – Andy Ruiz Jr. (Ζ), IBF, WBA, WBO Heavyweight Championships
10:05 FIVB Beach Volleyball WT (Ζ), 1ος Ημιτελικός Γυναικών, Τσεχία, Οστράβα
11:05 FIVB Beach Volleyball WT (Ζ), 2ος Ημιτελικός Γυναικών, Τσεχία, Οστράβα
12:35 FIVB Beach Volleyball WT (Ζ), 1ος Ημιτελικός Ανδρών, Τσεχία, Οστράβα
13:35 FIVB Beach Volleyball WT (Ζ), 2ος Ημιτελικός Ανδρών, Τσεχία, Οστράβα
14:50 FIVB Beach Volleyball WT (Ζ), Τελικός 3ης Θέσης Γυναικών, Τσεχία, Οστράβα
16:05 FIVB Beach Volleyball WT (Ζ), Τελικός 3ης Θέσης Ανδρών, Τσεχία, Οστράβα
17:20 FIVB Beach Volleyball WT (Ζ), Τελικός Γυναικών, Τσεχία, Οστράβα
18:35 FIVB Beach Volleyball WT (Ζ), Τελικός Ανδρών, Τσεχία, Οστράβα

COSMOTE SPORT 8 HD
10:25 WRC Πορτογαλία (Ζ), SS16 Montim 1
11:00 WRC Πορτογαλία (Ζ), SS17 Fafe 1
12:00 WRC Πορτογαλία (Ζ), SS18 Luilhas
12:35 WRC Πορτογαλία (Ζ), SS19 Montim 2
14:00 WRC Πορτογαλία (Ζ), SS20 Fafe 2 Power Stage
21:00 NASCAR Cup Series (Ζ), Pocono 400

COSMOTE SPORT 9 HD
16:30 Αναντολού Εφές-Γαλατάσαραϊ (Ζ), TBF Basketball Super League, Ημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική

Eurosport 1
11:55 ΤΕΝΙΣ: ΓΑΛΛΙΚΟ ΟΠΕΝ, 8η ημέρα (Ζ)
14:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ, 21ο ετάπ (Ζ)
18:40 GIRO EXTRA, Αθλητική εκπομπή (Ζ)
18:45 ΤΕΝΙΣ: ΓΑΛΛΙΚΟ ΟΠΕΝ, 8η ημέρα (Ζ)
20:00 ΤΕΝΙΣ: ΓΑΛΛΙΚΟ ΟΠΕΝ, 8η ημέρα (Ζ)
22:15 GAME, SCHETT AND MATS EXTRA, Τένις (Ζ)

Eurosport 2
11:55 ΤΕΝΙΣ: ΓΑΛΛΙΚΟ ΟΠΕΝ, 8η ημέρα (Ζ)
14:00 ΤΕΝΙΣ: ΓΑΛΛΙΚΟ ΟΠΕΝ, 8η ημέρα (Ζ)
16:00 ΤΕΝΙΣ: ΓΑΛΛΙΚΟ ΟΠΕΝ, 8η ημέρα (Ζ)
18:00 ΤΕΝΙΣ: ΓΑΛΛΙΚΟ ΟΠΕΝ, 8η ημέρα (Ζ)
20:00 ΤΕΝΙΣ: ΓΑΛΛΙΚΟ ΟΠΕΝ, 8η ημέρα (Ζ)

FOX SPORTS
09:05 TITANS – COWBOYS, NRL 2019 (Ζ)
21:00 St Louis Cardinals – Chicago Cubs, MLB Regular Season 2019 (Ζ)

 

 

 

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

ΔΕΙΤΕ ΤΙΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΕ BLOGVIEW

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

Μενού