+Plus

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (19/06)

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων για σήμερα, Τετάρτη 19 Ιουνίου:

ΕΡΤ SPORTS
05:30 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
06:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ EURO U21: ΣΕΡΒΙΑ – ΑΥΣΤΡΙΑ (E)
08:00 COPA AMERICA: ΙΑΠΩΝΙΑ – ΧΙΛΗ (E)
10:00 ΣΤΙΒΟΣ – DIAMOND LEAGUE (ΡΑΜΠΑΤ) (E)
12:00 ΤΕΝΙΣ: ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ (E), «15η ημέρα – τελικός ανδρών από 9/6/19)»
15:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ EURO U21: ΡΟΥΜΑΝΙΑ – ΚΡΟΑΤΙΑ (E)
17:30 COPA AMERICA: ΒΡΑΖΙΛΙΑ – ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ (E)
19:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ EURO U21: ΙΣΠΑΝΙΑ – ΒΕΛΓΙΟ (Ζ)
21:30 ΤΕΝΙΣ: ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ (E)
22:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ EURO U21: ΙΤΑΛΙΑ – ΠΟΛΩΝΙΑ (Ζ)
00:00 30 FOR 30 Ντοκιμαντέρ, «Barbosa»
00:30 COPA AMERICA: ΚΟΛΟΜΒΙΑ – ΚΑΤΑΡ (Ζ)
02:30 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E), Ο Αθηναϊκός της σεζόν 1990-1991
03:30 COPA AMERICA: ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ – ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ (Ζ)

ΕΡΤ 3
17:00 Ο κόσμος των σπορ, αθλητική εκπομπή

COSMOTE SPORT 1 HD
22:00 Κύπελλο Ελλάδας, Ανασκόπηση

COSMOTE SPORT 2 HD
19:00 26th LaLiga Promises Vila-Real, Διεθνές Φιλικό Τουρνουά Ποδοσφαίρου, Τελικός 3ης Θέσης REC
20:00 26th LaLiga Promises Vila-Real, Διεθνές Φιλικό Τουρνουά Ποδοσφαίρου, Τελικός REC

COSMOTE SPORT 4 HD
22:00 Μπαρτσελόνα-Ρεάλ Μαδρίτης (Ζ), ACB Liga Endesa, 3ος Τελικός

COSMOTE SPORT 6 HD
13:00 ATP 500 Gerry Weber Open (Ζ), Κυρίως Ταμπλό
15:00 ATP 500 Gerry Weber Open (Ζ), Κυρίως Ταμπλό
17:00 ATP 500 Gerry Weber Open (Ζ), Κυρίως Ταμπλό
19:00 ATP 500 Gerry Weber Open (Ζ), Κυρίως Ταμπλό
22:00 ESPN Films: Roll Tide/War Eagle

COSMOTE SPORT 7 HD
14:00 ATP 500 Fever Tree Championships (Ζ), Κυρίως Ταμπλό
16:00 ATP 500 Fever Tree Championships (Ζ), Κυρίως Ταμπλό
18:00 ATP 500 Fever Tree Championships (Ζ), Κυρίως Ταμπλό
20:00 ATP 500 Fever Tree Championships (Ζ), Κυρίως Ταμπλό

COSMOTE SPORT 9 HD
20:00 Φενέρμπαχτσε-Αναντολού Εφές (Ζ), TBF Basketball Super League 6ος Τελικός (εάν χρειαστεί)

Eurosport 1
15:30 Ποδηλασία: Ο Γύρος της Σλοβενίας, 1ο ετάπ (Ζ)
18:50 ΞΙΦΑΣΚΙΑ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ, Γερμανία (Ζ)

Fox Sports
20:00 NY YANKEES – TAMPA BAY RAYS, MLB Regular Season 2019 (Ζ)