Το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων για σήμερα, Σάββατο (20/07)

 Δείτε το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων για σήμερα, Σάββατο 20 Ιουλίου: 

ΕΡΤ SPORTS

05:30 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ

06:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU) (E), «Καταδύσεις 3μ. ανδρών»

07:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU) (E), «Καταδύσεις καλλιτεχνική»

09:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU), «Καταδύσεις 3μ. μεικτό» (Z)

11:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU), «Καλλιτεχνική τελικός μεικτό ντουέτο» (Z)

12:30 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ

13:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU), «Τελικός combo ελ.» (Z)

14:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU), «Καταδύσεις 10μ. ανδρών» (Z)

16:00 ΣΤΙΒΟΣ DIAMOND LEAGUE (ΛΟΝΔΙΝΟ),«1η ημέρα» (Z)

18:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU) (E), «ΠΟΛΟ ΑΝΔΡΩΝ: ΣΕΡΒΙΑ – ΕΛΛΑΔΑ»

19:15 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU) (E)

20:00. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ Κ-19: ΙΣΠΑΝΙΑ – ΙΤΑΛΙΑ (Z)

22:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Κ-19: ΟΛΛΑΝΔΙΑ – ΓΑΛΛΙΑ (E)

00:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Κ-19: ΒΕΛΓΙΟ – ΓΕΡΜΑΝΙΑ (E)

02:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ Κ-19: ΑΡΜΕΝΙΑ – ΙΤΑΛΙΑ (E)

04:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΑΡΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (E), «Φιλικός αγώνας»

 

ΣΚΑΪ

13:45 Icarus Action 2019

00:00  WWE – Raw

 

OPEN TV

12:50 Open Sport, αθλητική εκπομπή

 

 

NOVASPORTS 1 HD

12:00 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΚΟΛΦ ‘THE OPEN’ 2019, 3η μέρα, Royal Portrush-Β. Ιρλανδία (Z)

17:45 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΜΠΙΡΣΧΟΤ, Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου (Ζ)

01:05 ΑΡΣΕΝΑΛ – ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ, Ποδόσφαιρο: Int’l Champions Cup (Z)

03:05 ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ – ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ, Ποδόσφαιρο: Int’l Champions Cup (Z)

 

NOVASPORTS 2 HD

14:35 ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ. – ΙΝΤΕΡ, Ποδόσφαιρο: Int’l Champions Cup (Z)

23:05 ΜΠΕΝΦΙΚΑ – ΓΚΟΥΑΝΤΑΛΑΧΑΡΑ, Ποδόσφαιρο: Int’l Champions Cup (Z)

 

NOVASPORTS 4 HD

17:30 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΚΟΛΦ ‘THE OPEN’ 2019, 3η μέρα, Royal Portrush-Β. Ιρλανδία (Z)

 

COSMOTE SPORT1HD

12:00 Premier League Asia Trophy (Ζ), Τελικός 3ης Θέσης

14:30 Premier League Asia Trophy (Ζ), Τελικός

 

COSMOTE SPORT6HD

14:20 FIVB Beach Volleyball World Tour (Ζ), 1ος Ημιτελικός Γυναικών, Πορτογαλία, Εσπίνιο

15:20 FIVB Beach Volleyball World Tour (Ζ), 2ος Ημιτελικός Γυναικών, Πορτογαλία, Εσπίνιο

18:35 FIVB Beach Volleyball World Tour (Ζ), Τελικός 3ης Θέσης Γυναικών, Πορτογαλία, Εσπίνιο

19:50 FIVB Beach Volleyball World Tour (Ζ), Τελικός Γυναικών, Πορτογαλία, Εσπίνιο

 

COSMOTE SPORT8HD

04:00 UFC Fight Night: Rafael Dos Anjos-Leon Edwards, ΗΠΑ (Ζ), Σαν Αντόνιο

 

Eurosport

14:20 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ, Αθλητική εκπομπή (Ζ)

18:10 Ποδηλασία: Ο Γύρος της Γαλλίας: Extra, Αθλητική εκπομπή (Ζ)

18:50 ΞΙΦΑΣΚΙΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ, Ουγγαρία (Ζ)

21:20 Άλμα με Σκι: Καλοκαιρινό Γκραν Πρι, Πολωνία (Ζ)

 

Eurosport 2

10:45 Στίβος: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Νέων, 3η ημέρα – Σουηδία (Ζ)

17:00 Στίβος: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Νέων, 3η ημέρα – Σουηδία (Ζ)

 

FOX SPORTS

21:00 2019 WORLD MATCHPLAY DARTS, FOX SPORTS HD (Ζ)