Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (20/08)

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων για σήμερα, Τρίτη 20 Αυγούστου:

ΕΡΤ 3
17:15 Ο κόσμος των σπορ, αθλητική εκπομπή

ΕΡΤ SPORTS
06:00 ΛΑΜΙΑ: ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΣΕΖΟΝ (E), «ΛΑΜΙΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ» 17η αγωνιστική 21/1/19
08:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ: ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΣΕΖΟΝ (E), «ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΕΚ» 11η αγωνιστική 24/11/18
10:00 ΞΑΝΘΗ: ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΣΕΖΟΝ (E), «ΞΑΝΘΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ» 17η αγωνιστική 20/1/19
12:00 ΑΡΗΣ: ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΣΕΖΟΝ (E), «ΑΡΗΣ – ΑΕΚ» 23η αγωνιστική 31/1/19
14:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ: ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΣΕΖΟΝ (E), «ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ»
16:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ: ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΣΕΖΟΝ (E), «ΠΑΟ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡ.» 21η αγωνιστική 16/2/19
18:00 ΣΤΙΒΟΣ – DIAMOND LEAGUE (ΜΠΕΡΜΙΓΧΑΜ) (E)
20:00 AJAX TV, «AJAX – PAOK»
22:00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ: ΕΛΛΑΔΑ – ΤΟΥΡΚΙΑ (E)
00:00 MANCHESTER CITY TV, «Man City – Tottenham»
03:00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ: ΙΤΑΛΙΑ – ΣΕΡΒΙΑ (E)
05:00 30 FOR 30 Ντοκιμαντέρ

COSMOTE SPORT1HD
20:00 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» (Ζ)
22:00 Εκπομπή «UEFA Champions League Λεπτό προς Λεπτό» (Ζ)
00:00 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» (Ζ)

COSMOTE SPORT2HD
22:00 ΑΠΟΕΛ-Άγιαξ (Ζ), UEFA Champions League, Play-Offs, 1η Αγωνιστική

COSMOTE SPORT3HD
22:00 Κλουζ-Σλάβια Πράγας (Ζ), UEFA Champions League, Play-Offs, 1η Αγωνιστική

COSMOTE SPORT4HD
22:00 Λίντσερ-Μπριζ (Ζ), UEFA Champions League, Play-Offs, 1η Αγωνιστική

Eurosport
17:55 ΤΕΝΙΣ: ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΟΠΕΝ, 2η ημέρα, Νέα Υόρκη (Ζ)
20:00 ΤΕΝΙΣ: ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΟΠΕΝ, 2η ημέρα, Νέα Υόρκη (Ζ)
22:00 ΤΕΝΙΣ: ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΟΠΕΝ, 2η ημέρα, Νέα Υόρκη (Ζ)
00:00 ΤΕΝΙΣ: ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΟΠΕΝ, 2η ημέρα, Νέα Υόρκη (Ζ)
02:00 ΤΕΝΙΣ: ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΟΠΕΝ, 2η ημέρα, Νέα Υόρκη (Ζ)

Eurosport 2
10:25 Αναρρίχηση: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Αθλητική εκπομπή (Ζ)
11:20 Αναρρίχηση: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Αθλητική εκπομπή (Ζ)
13:40 Αναρρίχηση: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Αθλητική εκπομπή (Ζ)

Fox Sports
03:00 HOUSTON ASTROS – DETROIT TIGERS, MLB Regular Season 2019 (Ζ)