Το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων (23/08)

Δείτε το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων για σήμερα, Παρασκευή 23 Αυγούστου: 

ΕΡΤ 3

17:15 Ο κόσμος των σπορ, αθλητική εκπομπή

 

ΕΡΤ SPORTS

06:00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E), «Το πρωτάθλημα του ΠΑΟΚ της σεζόν 1984-1985»

07:00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ: ΕΛΛΑΔΑ – ΙΤΑΛΙΑ (E)

09:00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ: ΕΛΛΑΔΑ – ΤΟΥΡΚΙΑ (E)

11:00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ: ΕΛΛΑΔΑ – ΣΕΡΒΙΑ (E)

13:00 MANCHESTER CITY TV, «Man City – Tottenham»

16:00 LIVERPOOL TV, «Southampton – Liverpool»

18:00 BARCA TV, «Bilbao – Barcelona»

21:00 30 FOR 30 Ντοκιμαντέρ

22:00 BAYERN TV, «Bayern – Hertha»

01:00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ: ΕΛΛΑΔΑ – ΤΟΥΡΚΙΑ (E)

03:00 30 FOR 30 Ντοκιμαντέρ

04:00 ΣΤΙΒΟΣ – DIAMOND LEAGUE (ΜΠΕΡΜΙΓΧΑΜ) (E)

 

NOVASPORTS 24 HD

14:00 LIVE NOW, Συνέντευξη Ολυμπιακού (Ζ)

15:00 LIVE NOW, Συνέντευξη ΑΕΚ (Z)

 

COSMOTE SPORT1HD

22:00 Άστον Βίλα-Έβερτον (Ζ), Premier League, 3η Αγωνιστική

 

COSMOTE SPORT2HD

21:00 Γρανάδα-Σεβίλη (Ζ), LaLiga Santander, 2η Αγωνιστική

 

COSMOTE SPORT3HD

21:30 Κολονία-Ντόρτμουντ (Ζ), Bundesliga, 2η Αγωνιστική

 

COSMOTE SPORT4HD

05:30 Los Angeles Sparks-Indiana Fever (Ζ), WNBA Regular Season

 

COSMOTE SPORT5HD

10:55 Moto3 GoPro British Grand Prix (Ζ), 1ες Ελεύθερες Δοκιμές

11:50 MotoGP GoPro British Grand Prix (Ζ), 1εςΕλεύθερεςΔοκιμές

12:50 Moto2 GoPro British Grand Prix (Ζ), 1ες Ελεύθερες Δοκιμές

15:10 Moto3 GoPro British Grand Prix (Ζ), 2ες Ελεύθερες Δοκιμές

16:05 MotoGP GoPro British Grand Prix (Ζ), 2ες Ελεύθερες Δοκιμές

17:05 Moto2 GoPro British Grand Prix (Ζ), 2εςΕλεύθερεςΔοκιμές

 

COSMOTE SPORT7HD

23:00 Λεβάντε-Βιγιαρεάλ (Ζ), LaLiga Santander, 2ηΑγωνιστική

 

COSMOTE SPORT8HD

19:30 Άουε-Στουτγκάρδη (Ζ), Bundesliga 2, 4η Αγωνιστική

 

COSMOTE SPORT9HD

12:05 WRC Γερμανία (Ζ), SS3 Mittelmosel 1

13:40 WRC Γερμανία (Ζ), SS4 Weiskirchen 1

17:35 WRC Γερμανία (Ζ), SS6 Mittelmosel 2

19:10 WRC Γερμανία (Ζ), SS7 Weiskirchen 2

 

Eurosport

12:20 Άλμα με Σκι: Καλοκαιρινό Γκραν Πρι, Ιαπωνία (Ζ)

15:50 ΙΠΠΑΣΙΑ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ, Αθλητική εκπομπή (Ζ)

19:35 ΤΕΝΙΣ: ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΟΠΕΝ, 5η ημέρα προκριματικών, Νέα Υόρκη (Ζ)

22:00 ΤΕΝΙΣ: ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΟΠΕΝ, 5η ημέρα προκριματικών, Νέα Υόρκη (Ζ)

00:00 ΤΕΝΙΣ: ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΟΠΕΝ, 5η ημέρα προκριματικών, Νέα Υόρκη (Ζ)

02:00 ΤΕΝΙΣ: ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΟΠΕΝ, 5η ημέρα προκριματικών, Νέα Υόρκη (Ζ)

 

Eurosport 2

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΔΑΝΙΑΣ, 3ο ετάπ (Ζ)

 

Fox Sports

12:55 BRONCOS – RABBITOHS, NRL 2019 (Ζ)

21:00 CHICAGO CUBS – WASH. NATIONALS, MLB Regular Season 2019 (Ζ)

03:00 DETROIT LIONS – BUFFALO BILLS, NFL Pre-Season 2019-2020 (Ζ)