Το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων για σήμερα, Τρίτη (10/09)

Δείτε το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων για σήμερα, Τρίτη 10 Σεπτεμβρίου: 

ΕΡΤ 3

18:15 Ο κόσμος των σπορ, αθλητική εκπομπή

 

ΕΡΤ SPORTS

06:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ 2019 (FIBA DOC)

07:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ 2019 (E), «αγώνας»

09:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ 2019: ΒΡΑΖΙΛΙΑ – ΕΛΛΑΔΑ (E)

11:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ 2019 (E), «αγώνας»

13:00 WORLD BASKET SHOW (Ζ)

14:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ 2019 (Ζ), «Προημιτελικός αγώνας»

16:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ 2019 (Ζ), «Προημιτελικός αγώνας»

18:00 WORLD BASKET SHOW (Ζ)

19:30 ΒΟΛΕΪ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ: ΟΛΛΑΝΔΙΑ – ΕΛΛΑΔΑ (E)

21:00 FORMULA 1 – ΜΟΝΤΣΑ (E), «αγώνας»

23:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ 2019 (E), «αγώνας»

01:00 ΒΟΛΕΪ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (E), «Μικρός τελικός»

03:00 ΒΟΛΕΪ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (E), «τελικός»

05:00 30 FOR 30 Ντοκιμαντέρ

 

COSMOTE SPORT1HD

23:00 Εκπομπή «Στο Πλεχτό: Επεισόδιο 7»

 

COSMOTE SPORT2HD

21:45 Αγγλία-Κόσοβο (Ζ), UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 1οςΌμιλος

 

COSMOTE SPORT3HD

21:45 Γαλλία-Ανδόρα (Ζ), UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 8ος Όμιλος

 

COSMOTE SPORT4HD

21:45 Λιθουανία-Πορτογαλία (Ζ), UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 2ος Όμιλος

 

COSMOTE SPORT5HD

21:45 Αλβανία-Ισλανδία (Ζ), UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 8ος Όμιλος

 

COSMOTE SPORT6HD

12:00 Εκπομπή «Davis Cup Pre Show» (Ζ)

12:30 Εκπομπή «Davis Cup Κλήρωση & Συνέντευξη Τύπου» (Ζ)

13:30 Εκπομπή «Davis Cup Post Show» (Ζ)

21:45 Μολδαβία-Τουρκία (Ζ), UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 8ος Όμιλος

 

COSMOTE SPORT7HD

21:45 Μαυροβούνιο-Τσεχία (Ζ), UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 1ος Όμιλος

 

COSMOTE SPORT8HD

21:45 Λουξεμβούργο-Σερβία (Ζ), UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 2ος Όμιλος

 

COSMOTE SPORT9HD

21:45 Ιρλανδία-Βουλγαρία (Ζ), Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου

 

Eurosport

09:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: MASTERS IN SHANGHAI, 2η ημέρα (Ζ)

15:30 Ποδηλασία: Ο Γύρος της Βρετανίας, 4ο ετάπ (Ζ)

 

Eurosport 2

14:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: MASTERS IN SHANGHAI, 2η ημέρα (Ζ)

 

FOX Sports

02:00 MLB REGULAR SEASON 2019, Athletics (Ζ)