+Plus

Το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων (14/09)

Δείτε το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων για σήμερα, Σάββατο 14 Σεπτεμβρίου: 

ΕΡΤ 2

18:15 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Βόλεϊ Ανδρών: Ελλάδα – Γαλλία (Ζ), Α’ όμιλος (Μονπελιέ)

 

ΕΡΤ SPORTS

06:00 MANCHESTER CITY TV, «Man City – Brighton»

09:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ 2019: ΠΟΛΩΝΙΑ – ΤΣΕΧΙΑ (E), «ΘΕΣΕΙΣ 5 – 8»

11:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ 2019 (Ζ), «ΘΕΣΕΙΣ 7- 8 ΑΓΩΝΑΣ»

13:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ 2019: ΣΕΡΒΙΑ – ΗΠΑ (E), «ΘΕΣΕΙΣ 5 – 8»

15:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ 2019 (Ζ), «ΘΕΣΕΙΣ 5 -6 ΑΓΩΝΑΣ»

17:00 WORLD BASKET SHOW (Ζ)

18:30 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ

19:00 SUPERLEAGUE: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΠΑΟΚ (Ζ), 3η αγωνιστική

21:00 ΒΟΛΕΪ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΑΝΔΡΩΝ: ΙΤΑΛΙΑ – ΕΛΛΑΔΑ (E)

23:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ 2019: ΙΣΠΑΝΙΑ – ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ (E), «Α’ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ»

01:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ 2019: ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ – ΓΑΛΛΙΑ (E), «Β’ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ»

03:00 30 FOR 30 Ντοκιμαντέρ

04:00 ΒΟΛΕΪ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΑΝΔΡΩΝ: ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ – ΕΛΛΑΔΑ (E)

 

ΣΚΑΪ

02:00 WWE – Raw

 

OPENT TV

13:30 Open Sport, αθλητική εκπομπή

 

NOVASPORTS 1HD

14:30 ΦΟΥΛΑΜ – ΓΟΥΕΣΤ ΜΠΡΟΜΙΤΣ (Ζ), 7η αγωνιστική, Championship Αγγλίας

18:30 ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ – ΣΤΡΑΣΜΠΟΥΡ (Ζ), 5η αγωνιστική, Γαλλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου

20:30 ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ, Pre Game Show (Z)

21:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΒΟΛΟΣ (Ζ), 3η αγωνιστική, Ελληνικό Πρωτ. Ποδοσφαίρου 2019/20

23:30 ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ, Post Game Show (Ζ)

 

NOVASPORTS 2 HD

16:00 ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ – ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ (Ζ), 3η αγωνιστική, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου

19:15 ΟΦΗ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ (Ζ), 3η αγωνιστική, Ελληνικό Πρωτ. Ποδοσφαίρου 2019/20

21:45 ΙΝΤΕΡ – ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ (Ζ), 3η αγωνιστική, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου

 

NOVASPORTS 3 HD

17:00 ΧΑΛ – ΓΟΥΙΓΚΑΝ (Ζ), 7η αγωνιστική, Championship Αγγλίας

19:30 ΑΓΙΑΞ – ΧΕΡΕΝΦΕΪΝ (Ζ), 6η αγωνιστική, Ολλανδικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου

21:45 ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ – ΦΙΤΕΣΕ (Ζ), 6η αγωνιστική, Ολλανδικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου

 

NOVASPORTS 4 HD

18:00 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΩΝ – ΦΜΠ ΒΕΛΙΓΡΑΔΙΟΥ, Τουρνουά Μπάσκετ Οrange Τrophy (Ζ)

20:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΟΥΝΙΞ ΚΑΖΑΝ, Τουρνουά Μπάσκετ Οrange Τrophy (Ζ)

 

NOVASPORTS 5 HD

19:00 ΝΑΠΟΛΙ – ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ (Ζ), 3η αγωνιστική, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου

 

COSMOTE SPORT1HD

13:00 Εκπομπή «SPORTSHOW» (Ζ)

14:30 Λίβερπουλ-Νιούκαστλ (Ζ), Premier League, 5η αγωνιστική

16:30 Εκπομπή «SPORTSHOW Live Action» (Ζ)

17:00 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Λέστερ (Ζ), Premier League, 5η αγωνιστική

19:30 Νόριτς-Μάντσεστερ Σίτι (Ζ), Premier League, 5η αγωνιστική

 

COSMOTE SPORT2HD

14:00 Ρεάλ Μαδρίτης-Λεβάντε (Ζ), LaLiga Santander, 4η αγωνιστική

19:30 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Ατλέτικο Μαδρίτης (Ζ), LaLiga Santander, 4η αγωνιστική

22:00 Μπαρτσελόνα-Βαλένθια (Ζ), LaLiga Santander, 4η αγωνιστική

 

COSMOTE SPORT3HD

16:30 Ντόρτμουντ-Λεβερκούζεν (Ζ), Bundesliga, 4η αγωνιστική

19:30 Λειψία-Μπάγερν Μονάχου (Ζ), Bundesliga, 4η αγωνιστική

 

COSMOTE SPORT4HD

16:30 Άουγκσμπουργκ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης (Ζ), Bundesliga, 4η αγωνιστική

 

COSMOTE SPORT5HD

09:55 Moto3 Gran Premio Octo di San Marino e Della Riviera di Rimini (Ζ), 3εςΕλεύθερεςΔοκιμές

10:50 MotoGP Gran Premio Octo di San Marino e Della Riviera di Rimini (Ζ), 3εςΕλεύθερεςΔοκιμές

11:50 Moto2 Gran Premio Octo di San Marino e Della Riviera di Rimini (Ζ), 3εςΕλεύθερεςΔοκιμές

13:30 Moto3 Gran Premio Octo di San Marino e Della Riviera di Rimini (Ζ), ΚατατακτήριεςΔοκιμές

14:25 MotoGP Gran Premio Octo di San Marino e Della Riviera di Rimini (Ζ), 4εςΕλεύθερεςΔοκιμές

15:05 MotoGP Gran Premio Octo di San Marino e Della Riviera di Rimini (Ζ), ΚατατακτήριεςΔοκιμές

16:00 Moto2 Gran Premio Octo di San Marino e Della Riviera di Rimini (Ζ), ΚατατακτήριεςΔοκιμές

17:15 FIM Enel Moto E World Cup (Ζ), Ιταλία, Σαν Μαρίνο, Αγώνας

18:10 Red Bull MotoGP Rookies Cup Ιταλία (Ζ), Μιζάνο

 

COSMOTE SPORT6HD

10:30 Εκπομπή «Pregame Davis Cup Day 4» (Ζ)

11:00 Davis Cup (Ζ), Europe Group ΙΙΙ, Τελική Φάση

18:30 Εκπομπή «Postgame Davis Cup Day 4» (Ζ)

 

COSMOTE SPORT7HD

11:05 WRC Τουρκία (Ζ), SS10 Kizlan 1

13:50 WRC Τουρκία (Ζ), SS11 Yesilbelde 1

15:00 WRC Τουρκία (Ζ), SS12 Datca 2

16:05 WRC Τουρκία (Ζ), SS13 Kizlan 2

17:00 Λεγανές-Βιγιαρεάλ (Ζ), LaLiga Santander, 4η αγωνιστική

21:00 Μπενφίκα-Ζιλ Βισέντε (Ζ), Liga NOS, 5η αγωνιστική

 

COSMOTE SPORT8HD

14:00 Ανόβερο-Αρμίνια Μπίλεφελντ (Ζ), Bundesliga 2, 6η αγωνιστική

16:30 Κολονία-Γκλάντμπαχ (Ζ), Bundesliga, 4η αγωνιστική

03:00 UFC Fight Night: Donald Cerrone vs Justin Gaethje (Ζ), Καναδάς, Βανκούβερ

 

COSMOTE SPORT9HD

16:30 Μάιντς-Χέρτα Βερολίνου (Ζ), Bundesliga, 4η αγωνιστική

21:00 Ντινάμο Ζάγκρεμπ-Παρί Σεν Ζερμέν (Ζ), VELUX EHF Champions League Χάντμπολ, Φάση Ομίλων, 1η αγωνιστική

 

Eurosport

10:25 Παγκόσμιο Κύπελλο Αυτ/των Τουρισμού, Κίνα (Ζ)

13:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΣΠΑΝΙΑΣ, 20ό ετάπ (Ζ)

18:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: VUELTA EXTRA, Αθλητική εκπομπή (Ζ)

19:15 Ιππασία: Global Champions Tour: Γαλλία, Αθλητική εκπομπή (Ζ)

 

Eurosport 2

08:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: MASTERS IN SHANGHAI, Ημιτελικοί (Ζ)

14:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: MASTERS IN SHANGHAI, Ημιτελικοί (Ζ)

 

FOX Sports

10:40 STORM – RAIDERS, NRL 2019 (Ζ)

12:50 SEA EAGLES – SHARKS, NRL 2019 (Ζ)

16:00 NCAA COLLEGE GAMEDAY 2019, FOX SPORTS HD (Ζ)

19:00 Pittsburgh Panthers – Penn State, NCAA College Football 2019 (Ζ)

22:30 NCAA College Football Extra 2019, FOX SPORTS HD (Ζ)

23:00 Iowa Hawkeyes – Iowa St. Cyclones, NCAA College Football 2019 (Ζ)

02:30 Cleveland Indians – Minnesota Twins, MLB Regular Season 2019 (Ζ)