+Plus

Το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων (18/09)

Δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων για σήμερα, Τετάρτη 18 Σεπτεμβρίου:  

ΕΡΤ 3

18:15 Ο κόσμος των σπορ, αθλητική εκπομπή

 

ΕΡΤ SPORTS

06:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ 2019: ΕΛΛΑΔΑ – Ν. ΖΗΛΑΝΔΙΑ (E)

08:00 MANCHESTER CITY TV, «Norwich – Man City»

11:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ 2019: ΠΟΛΩΝΙΑ – ΤΣΕΧΙΑ (E), «ΘΕΣΕΙΣ 5 – 8»

13:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ 2019: ΣΕΡΒΙΑ – ΗΠΑ (E), «ΘΕΣΕΙΣ 5 – 8»

15:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ 2019 (E), «Α’ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ»

17:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ 2019 (E), «Β’ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ»

19:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ 2019: ΕΛΛΑΔΑ – ΤΣΕΧΙΑ (E)

21:00 SUPERLEAGUE: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΠΑΟΚ (E)

23:00 BAYERN TV, «Leipsig – Bayern»

01:00 MANCHESTER CITY TV, «Norwich – Man City»

04:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ 2019 (E), «ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ – ΓΑΛΛΙΑ (ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ)»

 

COSMOTE SPORT1HD

18:00 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» (Ζ)

19:55 Εκπομπή «UEFA Champions League Λεπτό προς Λεπτό» (Ζ)

22:00 Εκπομπή «UEFA Champions League Λεπτό προς Λεπτό» (Ζ)

00:00 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» (Ζ)

 

COSMOTE SPORT2HD

15:00 Ολυμπιακός-Τότεναμ (Ζ), UEFA Youth League, Φάση Ομίλων, 2ος Όμιλος, 1ηΑγωνιστική

19:55 Ολυμπιακός-Τότεναμ (Ζ), UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 2ος Όμιλος, 1η Αγωνιστική

22:00 Εκπομπή «Postgame Ολυμπιακός-Τότεναμ» (Ζ) LIVE                                                                                          COSMOTE SPORT2HD

 

COSMOTE SPORT3HD

22:00 Παρί Σεν Ζερμέν-Ρεάλ Μαδρίτης (Ζ), UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 1ος Όμιλος, 1η Αγωνιστική

 

COSMOTE SPORT4HD

22:00 Ατλέτικο Μαδρίτης-Γιουβέντους (Ζ), UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 4ος Όμιλος, 1η Αγωνιστική

00:00 Χίκμι-Ζαντάρ, Διεθνές Φιλικό Τουρνουά «Zadar Basketball» REC

 

COSMOTE SPORT5HD

19:55 Κλαμπ Μπριζ-Γαλατάσαραϊ (Ζ), UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 1ος Όμιλος, 1η Αγωνιστική

 

COSMOTE SPORT6HD

22:00 Μπάγερν Μονάχου-Ερυθρός Αστέρας (Ζ), UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 2ος Όμιλος 1ηΑγωνιστική

 

COSMOTE SPORT7HD

22:00 Σαχτάρ Ντόνετσκ-Μάντσεστερ Σίτι (Ζ), UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 3ος Όμιλος, 1η Αγωνιστική

 

COSMOTE SPORT8HD

22:00 Λεβερκούζεν-Λοκομοτίβ Μόσχας (Ζ), UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 4ος Όμιλος, 1η Αγωνιστική

 

COSMOTE SPORT9HD

22:00 Ντινάμο Ζάγκρεμπ-Αταλάντα (Ζ), UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 3ος Όμιλος, 1ηΑγωνιστική

 

Eurosport 1

10:30 ΚΑΝΟΕ: SUPER CUP, Υδάτινα σπορ (Ζ)

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΒΕΛΓΙΟΥ, Αθλητική εκπομπή (Ζ)

 

Eurosport 2

16:10 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ, Αθλητική εκπομπή (Ζ)

 

FOX Sports

20:00 St Louis Cardinals – Wash. Nationals, MLB Regular Season 2019 (Ζ)

23:00 Oakland Athletics – Kansas City Royals, MLB Regular Season 2019 (Ζ)