Το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων για σήμερα, Τετάρτη (02/10)

προγραμμα αθλητικων μεταδόσεων

Δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων για σήμερα, Τετάρτη 2 Οκτωβρίου: 

ΕΡΤ SPORTS

06:00 BASKETLEAGUE: ΙΩΝΙΚΟΣ – ΛΑΥΡΙΟ (E), «1η Αγωνιστική»

08:00 30 FOR 30  Ντοκιμαντέρ

08:30 SUPERLEAGUE: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ (E), «5η Αγωνιστική»

10:30 LIVERPOOL TV, «Sheffield Utd – Liverpool»

12:30 SUPERLEAGUE: ΞΑΝΘΗ – ΒΟΛΟΣ (E), «5η Αγωνιστική»

14:30 ΣΤΙΒΟΣ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – ΝΤΟΧΑ (E)

16:30 ΣΤΙΒΟΣ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – ΝΤΟΧΑ (Z), «6η ημέρα»

23:45 BAYERN TV, «Paderborn – Bayern»

01:45 DORTMUND TV

02:45 ΒΟΛΕΪ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΑΝΔΡΩΝ (E), «ΤΕΛΙΚΟΣ»

05:15 30 FOR 30  Ντοκιμαντέρ

 

NOVASPORTS 1 HD

19:30 ΜΑΚΑΜΠΙ ΡΙΣΟΝ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ, Eurocup (Z)

21:45 ΟΥΝΙΚΑΧΑ ΜΑΛΑΓΑ – ΜΠΟΥΝΤΟΥΤΣΝΟΣΤ, Eurocup (Z)

 

NOVASPORTS 2 HD

21:30 ΜΠΡΕΣΙΑ – ΟΥΝΙΞ ΚΑΖΑΝ, Eurocup (Z)

 

NOVASPORTS 3 HD

20:30 ΟΥΛΜ – ΒΙΡΤΟΥΣ ΜΠΟΛΟΝΙΑ, Eurocup (Z)

 

COSMOTE SPORT1HD

18:00 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» (Ζ)

19:55 Εκπομπή «UEFA Champions League Λεπτό προς Λεπτό» (Ζ)

22:00 Εκπομπή «UEFA Champions League Λεπτό προς Λεπτό» (Ζ)

00:00 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» (Ζ)

 

COSMOTE SPORT2HD

22:00 Μπαρτσελόνα-Ίντερ (Ζ), UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, 6οςΌμιλος

 

 

COSMOTE SPORT3HD

22:00 Λίβερπουλ-Σάλτσμπουργκ (Ζ), UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, 5οςΌμιλος

 

COSMOTE SPORT4HD

19:55 Γκενκ-Νάπολι (Ζ), UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, 5ος Όμιλος

 

COSMOTE SPORT5HD

19:55 Σλάβια Πράγας-Ντόρτμουντ (Ζ), UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, 6ος Όμιλος

 

COSMOTE SPORT6HD

05:00 ATP 500 Rakuten Japan Open Tennis Championships (Ζ), Κυρίως Ταμπλό

07:00 ATP 500 Rakuten Japan Open Tennis Championships (Ζ), Κυρίως Ταμπλό

09:00 ATP 500 Rakuten Japan Open Tennis Championships (Ζ), Κυρίως Ταμπλό

11:00 ATP 500 Rakuten Japan Open Tennis Championships (Ζ), Κυρίως Ταμπλό

22:00 Βαλένθια-Άγιαξ (Ζ), UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, 8ος Όμιλος

05:00 ATP 500 Rakuten Japan Open Tennis Championships (Ζ), ΚυρίωςΤαμπλό

 

COSMOTE SPORT7HD

07:30 ATP 500 China Open (Ζ), Κυρίως Ταμπλό

14:30 ATP 500 China Open (Ζ), Κυρίως Ταμπλό

22:00 Λιλ-Τσέλσι (Ζ), UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, 8ος Όμιλος

 

COSMOTE SPORT8HD

22:00 Ζενίτ-Μπενφίκα (Ζ), UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, 7οςΌμιλος

 

COSMOTE SPORT9HD

22:00 Λειψία-Λιόν (Ζ), UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, 7ος Όμιλος

 

Eurosport

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΚΡΟΑΤΙΑΣ, 2η κούρσα (Ζ)

 

FOX Sports

03:00 MLB POSTSEASON 2019, Athletics (Ζ)

 

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

ΔΕΙΤΕ ΤΙΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΕ BLOGVIEW

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

Μενού