Το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων για σήμερα, Τρίτη (15/10)

Δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων για σήμερα, Τρίτη 15 Οκτωβρίου: 

ΕΡΤ 3

18:15 Ο κόσμος των σπορ, αθλητική εκπομπή

 

ΕΡΤ SPORTS

06:00 ΣΤΙΒΟΣ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – ΝΤΟΧΑ (E)

08:00 FOOTBALL LEAGUE: ΤΡΙΚΑΛΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β. (E), «3η Αγωνιστική»

10:00 FOOTBALL LEAGUE: ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ – ΚΑΒΑΛΑ (E), «3η Αγωνιστική»

12:00 BASKETLEAGUE: ΛΑΡΙΣΑ – ΑΡΗΣ (E)

14:00 FORMULA 1 – SUZUKA (E), «αγώνας»

16:00 AUTO MOTO EΡΤ (E)

17:00 BASKETLEAGUE: ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΕΚ (E), «3η Αγωνιστική»

19:00 DORTMUND TV, «Slavia Pr. – Dortmund»

21:00 JUVENTUS TV, «Juventus – Leverkuzen»

00:00 ΕΝΟΡΓΑΝΗ – ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (ΣΤΟΥΤΓΚΑΡΔΗ) (E), «Ομαδικό γυναικών»

01:45 BASKETLEAGUE: ΙΩΝΙΚΟΣ – ΠΑΟΚ (E), «3η Αγωνιστική»

03:45 ΒΟΛΕΪ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΑΝΔΡΩΝ (E), «ΣΕΡΒΙΑ – ΣΛΟΒΕΝΙΑ» ΤΕΛΙΚΟΣ

 

OPEN TV

21:00 Στο Δρόμο για το Euro 2020 Pre Game

21:45 Προκριματικά UEFA Euro 2020: Ελλάδα-Βοσνία

00:00 Στο Δρόμο για το Euro 2020 Post Game

 

NOVASPORTS 1 HD

19:00 ΑΓΓΛΙΑ – ΚΥΠΡΟΣ, Socca World Cup 2019 (Z)

20:00 ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ – ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ, Socca World Cup 2019 (Z)

 

NOVASPORTS 2 HD

19:00 ΡΙΤΑΣ ΒΙΛΝΙΟΥΣ – ΠΑΡΤΙΖΑΝ, Eurocup (Z)

21:45 ΟΥΝΙΚΑΧΑ ΜΑΛΑΓΑ – ΓΑΛΑΤΑΣΑΡΑΪ, Eurocup (Z)

 

NOVASPORTS 3 HD

21:30 ΒΙΡΤΟΥΣ ΜΠΟΛΟΝΙΑ – ΑΝΔΟΡΑ, Eurocup (Z)

 

NOVASPORTS 4 HD

21:00 ΒΕΝΕΤΣΙΑ – ΤΟΦΑΣ, Eurocup (Z)

 

COSMOTE SPORT1HD

20:30 Εκπομπή «European Qualifiers Show Pregame Ελλάδα-Βοσνία Ερζεγοβίνη» (Ζ)

21:45 Ελλάδα-Βοσνία Ερζεγοβίνη (Ζ), European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 8η Αγωνιστική, 10ος Όμιλος

23:45 Εκπομπή «European Qualifiers Show Postgame Ελλάδα-Βοσνία Ερζεγοβίνη» (Ζ)

 

COSMOTE SPORT2HD

19:00 Φινλανδία-Αρμενία (Ζ), European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 8η Αγωνιστική, 10ος Όμιλος

21:45 Λιχτενστάιν-Ιταλία (Ζ), European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 8η Αγωνιστική, 10ος Όμιλος

 

COSMOTE SPORT3HD

21:45 Σουηδία-Ισπανία (Ζ), European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 8η Αγωνιστική, 6ος Όμιλος

 

COSMOTE SPORT4HD

20:00 Εκπομπή «Pick ‘n Roll»

 

COSMOTE SPORT6HD

21:45 Ελβετία-Ιρλανδία (Ζ), European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 8η Αγωνιστική, 4οςΌμιλος

 

COSMOTE SPORT7HD

21:45 Ρουμανία-Νορβηγία (Ζ),European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 8η Αγωνιστική, 6ος Όμιλος

 

COSMOTE SPORT8HD

21:45 Ισραήλ-Λετονία (Ζ), European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 8η Αγωνιστική, 7ος Όμιλος

 

COSMOTE SPORT9HD

21:45 Γιβραλτάρ-Γεωργία (Ζ), European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 8η Αγωνιστική, 4ος Όμιλος

 

Eurosport

14:45 Σνούκερ: Home Nations Series: Βρετανία, 2η ημέρα (Ζ)

20:45 Σνούκερ: Home Nations Series: Βρετανία, 2η ημέρα (Ζ)

 

FOX Sports

03:00 TBC – TBC, MLB Postseason 2019 (Ζ)