Αθλητικές μεταδόσεις: Όλα τα φώτα στο «Όλντ Τράφορντ»

Το μεγάλο ντέρμπι ανάμεσα στην Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ και την Λίβερπουλ (18:30 COSMOTE SPORT1HD) στο πλαίσιο της 9ης αγωνιστικής της Premier League, ξεχωρίζει από το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων – Για τη Super League, η ΑΕΚ υποδέχεται τον Βόλο.

Αναλυτικά το πρόγραμμα

ΕΡΤ 1

21:45 Αθλητική Κυριακή, αθλητική εκπομπή

 

ΕΡΤ 2

17:45 Basket League: Λαύριο Megabolt – Ήφαιστος Λήμνου (Ζ), 4η αγωνιστική

 

ΕΡΤ 3

11:00 Σπορ στο 3, αθλητική εκπομπή

15:00 Ιάλυσος Ρόδου-Νίκη Βόλου (Ζ), 4η αγωνιστική, Football League

 

ΕΡΤ SPORTS

06:00 MANCHESTER CITY TV, «Shakhtar – Man City»

09:00 BARCA TV, «Barcelona – Inter»

12:00 DIRK CLARK – ΕΚΠΟΜΠΗ, «Barcelona»

13:00 ΕΝΟΡΓΑΝΗ – ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (ΣΤΟΥΤΓΚΑΡΔΗ) (E), «Τελικοί Α/Γ»

17:00 SUPERLEAGUE: ΞΑΝΘΗ – ΑΡΗΣ (Z), «7η Αγωνιστική»

19:00 DIRK CLARK – ΕΚΠΟΜΠΗ, «Buenos Aires»

20:00 SUPERLEAGUE: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (Z), «7η Αγωνιστική»

22:00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (Z)

01:00 SUPERLEAGUE: ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΕΛ (E), «7η Αγωνιστική»

03:00 BARCA TV, «Barcelona – Inter»

 

OPEN TV

13:30 Open Sport, αθλητική εκπομπή

22:00 Total Football, αθλητική εκπομπή

 

ΣΚΑΪ

01:30 WWE – Smackdown Live

 

NOVASPORTS 1 HD

13:30 ΣΑΣΟΥΟΛΟ – ΙΝΤΕΡ (Z), 8η αγωνιστική, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου

16:00 ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ – ΡΟΜΑ (Ζ), 8η αγωνιστική, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου

18:30 Η ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ, Pre Game Show (Z)

19:30 ΑΕΚ – ΒΟΛΟΣ (Z), 7η αγωνιστική, Ελληνικό Πρωτ. Ποδοσφαίρου 2019/20

21:30 Η ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ (Ζ), Post Game Show

 

NOVASPORTS 2 HD

14:00 SOCCA WORLD CUP 2019, A’ Ημιτελικός (Ζ)

15:15 SOCCA WORLD CUP 2019, Β’ Ημιτελικός (Ζ)

16:45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (Z), 7η αγωνιστική, Ελληνικό Πρωτ. Ποδοσφαίρου 2019/20

21:00 SOCCA WORLD CUP 2019, Τελικός (Ζ)

NOVASPORTS 3 HD

16:00 ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ – ΤΟΡΙΝΟ (Ζ), 8η αγωνιστική, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου

19:00 ΠΑΡΜΑ – ΤΖΕΝΟΑ (Ζ), 8η αγωνιστική, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου

22:00 ΜΑΡΣΕΪΓ – ΣΤΡΑΣΜΠΟΥΡ (Ζ), 10η αγωνιστική, Γαλλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου

 

NOVASPORTS 4 HD

16:00 ΓΟΥΙΓΚΑΝ – ΝΟΤΙΓΧΑΜ ΦΟΡΕΣΤ (Ζ), 12η αγωνιστική, Championship Αγγλίας

21:45 ΜΙΛΑΝ – ΛΕΤΣΕ (Ζ), 8η αγωνιστική, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου

 

NOVASPORTS 5 HD

12:45 73o ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΝΤΕΡΜΠΙ, Ιππόδρομος Αθηνών ‘Markopoulo Park’ (Ζ)

 

NOVASPORTS24 HD

16:00 ΚΑΛΙΑΡΙ – ΣΠΑΛ (Ζ), 8η αγωνιστική, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου

 

COSMOTE SPORT1HD

17:30 Εκπομπή «Ρυθμός των Ντέρμπι Pregame Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Λίβερπουλ» (Ζ)

18:30 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Λίβερπουλ (Ζ), Premier League, 9η Αγωνιστική

22:30 Εκπομπή «SPORTSHOW» (Ζ)

 

COSMOTE SPORT2HD

13:00 Αλαβές-Θέλτα (Ζ), LaLiga Santander, 9η Αγωνιστική

17:00 Εσπανιόλ-Βιγιαρεάλ (Ζ), LaLiga Santander, 9η Αγωνιστική

19:30 Μπιλμπάο-Βαγιαδολίδ (Ζ), LaLiga Santander, 9η Αγωνιστική

22:00 Σεβίλη-Λεβάντε (Ζ), LaLiga Santander, 9η Αγωνιστική

 

COSMOTE SPORT3HD

16:30 Κολονία-Πάντερμπορν (Ζ), Bundesliga, 8η Αγωνιστική

19:00 Χόφενχαϊμ-Σάλκε (Ζ), Bundesliga, 8η Αγωνιστική

 

COSMOTE SPORT4HD

13:00 Φενέρμπαχτσε-Μπαχτσεσεχίρ (Ζ), TBF Basketball Super League, 4η Αγωνιστική

19:30 Βαλένθια-Μάλαγα (Ζ), ACB Liga Endesa, 5η Αγωνιστική

 

COSMOTE SPORT5HD

05:45 Moto3 Motul Grand Prix of Japan (Ζ), Αγώνας

07:05 Moto2 Motul Grand Prix of Japan (Ζ), Αγώνας

08:30 MotoGP Motul Grand Prix of Japan (Ζ), Αγώνας

20:30 Εκπομπή «Grand Prix» (Ζ)

 

COSMOTE SPORT6HD

17:00 ATP 250 Antwerp European Open (Ζ), Τελικός

 

COSMOTE SPORT7HD

15:00 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Μπέτις (Ζ), LaLiga Santander, 9η Αγωνιστική

21:30 NASCAR Cup Series Kansas Hollywood Casino 400 (Ζ)

 

COSMOTE SPORT8HD

14:30 Στουτγκάρδη-Κίελο (Ζ), Bundesliga 2, 10η Αγωνιστική

19:00 Ζιελόνα Γκόρα-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Ζ), VTB United League Regular Season

Eurosport

10:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ: ΑΜΣΤΕΡΝΤΑΜ, Αθλητική εκπομπή (Ζ)

14:45 Σνούκερ: Home Nations Series: Βρετανία, Τελικός (Ζ)

20:45 Σνούκερ: Home Nations Series: Βρετανία, Τελικός (Ζ)

 

Eurosport  2

13:30 ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗ: ΚΙΝΑ, Παγκόσμιο Κύπελλο Γυναικών (Ζ)

15:30 Ποδηλασία Πίστας: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, Ολλανδία (Ζ)

18:00 Σούπερμπαϊκ: Βρετανικό Πρωτάθλημα, Μηχανοκίνητα σπορ (Ζ)

 

FOX Sports

07:00 PENN STATE – MICHIGAN, NCAA College Football 2019 (Ζ)

11:00 F1H2O WORLD CHAMPIONSHIP 2019, Grand Prix of China – Race (Ζ)

19:00 NFL PRE-GAME SHOW SUNDAY 2019, FOX SPORTS HD (Ζ)

20:00 Green Bay Packers – Oakland Raiders, NFL Regular Season 2019-2020 (Ζ)

23:25 BAYLOR BEARS – SAINTS, NFL Regular Season 2019-2020 (Ζ)

03:20 DALLAS COWBOYS – BC EAGLES, NFL Regular Season 2019-2020 (Ζ)