Αθλητικές μεταδόσεις: Τον ΠΑΟΚ υποδέχεται ο Βόλος – Κόντρα στην Ξάνθη ο ΟΦΗ

 

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων για σήμερα, Σάββατο 26 Οκτωβρίου

ΕΡΤ 2

17:45 Περιστέρι-Λαύριο (Ζ), 5η αγωνιστική Basket League

 

ΕΡΤ 3

15:00 Τρίκαλα-Καβάλα (Ζ), 5η αγωνιστική, Football League

 

ΕΡΤ SPORTS

05:30 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ

06:00 LIVERPOOL TV, «Man Utd. – Liverpool»

08:00 JUVENTUS TV, «Juventus – Bologna»

11:00 MANCHESTER CITY TV, «Man City – Atalanta»

14:00 ΠΟΛΟ Α1: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΟΚ (Z), «5η Αγωνιστική»

15:30 BASKET LEAGUE SHOW – ΕΚΠΟΜΠΗ (Z)

17:45 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ

18:00 FORMULA 1 – MEXICO (Z), «Ελεύθερα δοκιμαστικά 3»

19:00 DORTMUND TV, «Inter – Dortmund»

21:00 FORMULA 1 – MEXICO (Z), «Κατατακτήριες δοκιμές»

22:00 DIRK CLARK – ΕΚΠΟΜΠΗ,«Roma»

23:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚ. ΚΥΠΕΛΛΟ Κ17: ΒΡΑΖΙΛΙΑ – ΚΑΝΑΔΑΣ (Z)

01:00 BAYERN TV, «Olympiacos – Bayern»

03:00 BARCA TV, «Slavia Pr. – Barcelona»

 

ΕΡΤ Play 1

15:45 Ήφαιστος Λήμνου-Προμηθέας (Ζ), 5η αγωνιστική Basket League

 

ΣΚΑΪ

01:30 WWE Raw

 

OPEN TV

13:30 Open Sport, αθλητική εκπομπή

 

NOVASPORTS 1 HD

17:15 ΟΦΗ – ΞΑΝΘΗ (Z), 8η αγωνιστική, Ελληνικό Πρωτ. Ποδοσφαίρου 2019/20

21:45 ΤΖΕΝΟΑ – ΜΠΡΕΣΙΑ (Ζ), 9η αγωνιστική, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου

 

NOVASPORTS 2 HD

16:00 ΛΕΤΣΕ – ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ (Ζ), 9η αγωνιστική, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου

18:30 Η ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ, Pre Game Show (Z)

19:30 ΒΟΛΟΣ – ΠΑΟΚ (Z), 8η αγωνιστική, Ελληνικό Πρωτ. Ποδοσφαίρου 2019/20

21:30 Η ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ, Post Game Show (Z)

 

NOVASPORTS 3 HD

14:30 ΣΕΦΙΛΝΤ ΓΟΥΕΝΣΝΤΕΪ – ΛΙΝΤΣ ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ (Ζ), 14η αγωνιστική, Championship Αγγλίας

18:30 ΛΙΛ – ΜΠΟΡΝΤΟ (Ζ), 11η αγωνιστική, Γαλλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου

 

NOVASPORTS 4 HD

19:00 ΙΝΤΕΡ – ΠΑΡΜΑ (Ζ), 9η αγωνιστική, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου

 

NOVASPORTS 5 HD

17:00 ΓΟΥΕΣΤ ΜΠΡΟΜΙΤΣ – ΤΣΑΡΛΤΟΝ (Ζ), 14η αγωνιστική,Championship Αγγλίας

 

COSMOTE SPORT1HD

13:00 Εκπομπή «SPORTSHOW» (Ζ)

14:30 Μάντσεστερ Σίτι-Άστον Βίλα (Ζ), Premier League, 10η Αγωνιστική

16:30 Εκπομπή «SPORTSHOW Live Action» (Ζ)

19:30 Μπέρνλι-Τσέλσι (Ζ), Premier League, 10η Αγωνιστική

 

COSMOTE SPORT2HD

14:00 Αμβούργο-Στουτγκάρδη (Ζ), Bundesliga 2, 11η Αγωνιστική

17:00 Λεγανές-Μαγιόρκα (Ζ), LaLiga Santander, 10η Αγωνιστική

19:30 Βαγιαδολίδ-Έιμπαρ (Ζ), LaLiga Santander, 10η Αγωνιστική

22:00 Ατλέτικο Μαδρίτης-Μπιλμπάο (Ζ), LaLiga Santander, 10η Αγωνιστική

 

COSMOTE SPORT3HD

16:30 Σάλκε-Ντόρτμουντ (Ζ), Bundesliga, 9η Αγωνιστική

19:30 Λεβερκούζεν-Βέρντερ Βρέμης (Ζ), Bundesliga, 9η Αγωνιστική

 

COSMOTE SPORT4HD

05:30 Los Angeles Lakers-Utah Jazz (Ζ), NBA Regular Season

16:30 Μπάγερν Μονάχου-Ουνιόν Βερολίνου (Ζ), Bundesliga, 9η Αγωνιστική

19:00 ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Άρης (Ζ), EKO Basket League, 5η Αγωνιστική

00:00 Milwaukee Bucks-Miami Heat (Ζ), NBA Regular Season

 

COSMOTE SPORT5HD

05:25 Moto2 Australian Motorcycle Grand Prix (Ζ), Κατατακτήριες Δοκιμές

06:20 MotoGP Australian Motorcycle Grand Prix (Ζ), 4ες Ελεύθερες Δοκιμές

07:00 MotoGP Australian Motorcycle Grand Prix (Ζ), Κατατακτήριες Δοκιμές

15:00 Τσμόκι-Ούνικς Καζάν (Ζ), VTB United League Regular Season

18:00 FORMULA 1 GRAN PREMIO DE MEXICO (Ζ), 3ες Ελεύθερες Δοκιμές

21:00 FORMULA 1 GRAN PREMIO DE MEXICO (Ζ), Κατατακτήριες Δοκιμές

01:35 Moto3 Australian Motorcycle Grand Prix (Ζ), Warm Up

02:05 Moto2 Australian Motorcycle Grand Prix (Ζ), Warm Up

02:35 MotoGP Australian Motorcycle Grand Prix (Ζ), Warm Up

03:45 Moto3 Australian Motorcycle Grand Prix (Ζ), Αγώνας

04:05 Moto2 Australian Motorcycle Grand Prix (Ζ), Αγώνας

05:30 MotoGP Australian Motorcycle Grand Prix (Ζ), Αγώνας

 

COSMOTE SPORT6HD

15:30 ATP 500 Swiss Indoors Basel (Ζ), 1ος Ημιτελικός

17:30 ATP 500 Swiss Indoors Basel (Ζ), 2ος Ημιτελικός

 

COSMOTE SPORT7HD

15:00 ATP 500 Erste Bank Open (Ζ), 1ος Ημιτελικός

17:00 ATP 500 Erste Bank Open (Ζ), 2ος Ημιτελικός

 

COSMOTE SPORT8HD

13:00 Μπαχτσεσεχίρ-Τόφας (Ζ), TBF Basketball Super League, 5η Αγωνιστική

16:30 Φράιμπουργκ-Λειψία (Ζ), Bundesliga, 9η Αγωνιστική

19:00 Γκραν Κανάρια-Μπανταλόνα (Ζ), ACB Liga Endesa, 6η Αγωνιστική

 

COSMOTE SPORT9HD

10:40 WRC Ισπανία (Ζ), SS8 Querol 1

11:30 WRC Ισπανία (Ζ), SS9 Montmell 1

15:00 WRC Ισπανία (Ζ), SS10 Savalla 2

16:30 Χέρτα Βερολίνου-Χόφενχαϊμ (Ζ), Bundesliga, 9η Αγωνιστική

21:30 Φιρένσε-Περούτζια (Ζ), Serie A Femminile Volleyball, 3η Αγωνιστική

 

Eurosport

08:50 Παγκόσμιο Κύπελλο Αυτ/των Τουρισμού, Ιαπωνία (Ζ)

10:50 Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο: Αυστρία, Χειμερινά σπορ (Ζ)

13:50 Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο: Αυστρία, Χειμερινά σπορ (Ζ)

15:50 Σούπερμπαϊκ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Κατάρ (Ζ)

18:05 Σούπερσπορτ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Μηχανοκίνητα σπορ (Ζ)

19:50 Σούπερμπαϊκ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Κατάρ (Ζ)

22:15 PORSCHE CARRERA CUP: ΜΕΞΙΚΟ, Αγώνες Αυτοκινήτων (Ζ)

04:00 Παγκόσμιο Κύπελλο Αυτ/των Τουρισμού, Ιαπωνία (Ζ)

05:15 Παγκόσμιο Κύπελλο Αυτ/των Τουρισμού, Ιαπωνία (Ζ)

 

Eurosport 2

19:00 INTERNATIONAL SWIMMING LEAGUE, 1η ημέρα, Βουδαπέστη, Ουγγαρία (Ζ)

21:55 Ποδηλασία Πίστας: Six Day: Βρετανία, 5η ημέρα, Λονδίνο (Ζ)

 

FOX Sports

16:00 NCAA COLLEGE GAMEDAY 2019, FOX SPORTS HD (Ζ)

19:00 Ohio Buckeyes – Wisconsin Badgers, NCAA College Football 2019 (Ζ)

22:30 MICHIGAN STATE – PENN STATE, NCAA College Football 2019 (Ζ)

03:00 Wash. Nationals – Houston Astros, MLB Postseason 2019 (Ζ)