Αθλητικές μεταδόσεις: Όλα τα φώτα στο «Κλεάνθης Βικελίδης»

Το ντέρμπι ανάμεσα στον Άρη και την ΑΕΚ (19:30 Novasports 1HD) στο πλαίσιο της 24ης αγωνιστικής της Super League ξεχωρίζει από το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων. Στα υπόλοιπα ματς, ο Παναθηναϊκός υποδέχεται τον Παναιτωλικό, η Ξάνθη τη Λαμία και ο Βόλος τον Αστέρα Τρίπολης.

Αναλυτικά

10:50 COSMOTE SPORT 5 HD WRC 2020 – Μηχανοκίνητα

13:00 COSMOTE SPORT 2 HD Σεβίλη – Εσπανιόλ – Ποδόσφαιρο – Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020

13:00 COSMOTE SPORT 5 HD WRC 2019 – Μηχανοκίνητα – Παρακολουθήστε την πίστα SS19 Torsby 2 Power Stage του Πρωταθλήματος στη Σουηδία

13:30 Novasports 2HD Ουντινέζε – Ελλάς Βερόνα – Ποδόσφαιρο – Serie A

14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Ντάρμσταντ – Σάντχαουζεν – Ποδόσφαιρο – Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία 2019 – 2020

15:00 Novasports 1HD Παναθηναϊκός – Παναιτωλικός – Ποδόσφαιρο – Super League 2019-2020

15:00 ΕΡΤ3 Καβάλα – Ιεράπετρα ΟΦ – Ποδόσφαιρο – Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League 2019-2020

15:00 COSMOTE SPORT 7 HD Λεγανές – Μπέτις – Ποδόσφαιρο – Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020

15:00 ΕΡΤ Sports HD Super League 2019-2020 – Ποδόσφαιρο

15:30 Novasports 4HD Αγιαξ – Βάαλβαϊκ – Ποδόσφαιρο – Eredivisie

15:30 COSMOTE SPORT 9 HD Αστέρια της Ρωσίας – Αστέρια του Κόσμου – Μπάσκετ – VTB United League 2019-20

16:00 Novasports 3HD Γιουβέντους – Μπρέσια – Ποδόσφαιρο – Serie A

16:00 Novasports 5HD Σαμπντόρια – Φιορεντίνα – Ποδόσφαιρο – Serie A

16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Άστον Βίλα – Τότεναμ – Ποδόσφαιρο – Πρέμιερ Λιγκ 2019 – 2020

16:00 Novasports 24 HD Σασσουόλο – Πάρμα – Ποδόσφαιρο – Serie A

16:00 COSMOTE SPORT 9 HD TBF Κύπελλο Τουρκίας 2020 – Μπάσκετ

16:15 COSMOTE SPORT 4 HD Αστέρια της Ρωσίας – Αστέρια του Κόσμου – Μπάσκετ – VTB United League 2019-20

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Κολονία – Μπάγερν Μονάχου – Ποδόσφαιρο – Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020

16:30 COSMOTE SPORT 6 HD 2020 ATP 500 – Τένις – ABN AMRO World Tennis Tournament

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Έιμπαρ – Ρεάλ Σοσιεδάδ – Ποδόσφαιρο – Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020

17:00 ΕΡΤ3 ΠΑΣ Γιάννινα – Απόλλων Σμύρνης – Ποδόσφαιρο – Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League 2

17:00 ΕΡΤ1 Προμηθέας Πάτρας – ΑΕΚ – Μπάσκετ – Κύπελλο Ελλάδας 2019 – 2020

17:15 Novasports 2HD Βόλος – Αστέρας Τρίπολης – Ποδόσφαιρο – Super League 2019-2020

17:15 ΕΡΤ Sports HD Κύπελλο Ελλάδας 2019 – 2020 – Μπάσκετ

17:45 Novasports 4HD Τσβόλε – Φέγενορντ – Ποδόσφαιρο – Eredivisie

18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Άρσεναλ – Νιουκάστλ – Ποδόσφαιρο – Πρέμιερ Λιγκ 2019 – 2020

19:00 Novasports 3HD Κάλιαρι – Νάπολι – Ποδόσφαιρο – Serie A

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Μάιντς – Σάλκε – Ποδόσφαιρο – Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020

19:00 ΕΡΤ3 Ηρακλής – Παναθηναϊκός – Βόλεϊ – Volley League Ανδρών 2019-20

19:30 Novasports 1HD Αρης – ΑΕΚ – Ποδόσφαιρο – Super League 2019-2020

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Μπιλμπάο – Οσασούνα – Ποδόσφαιρο – Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020

19:30 COSMOTE SPORT 5 HD Βιτόρια Γκιμαράες – Πόρτο – Ποδόσφαιρο – Πρωτάθλημα Πορτογαλίας 2019-20

19:30 COSMOTE SPORT 8 HD ACB Copa del Rey 2020 – Μπάσκετ

19:30 COSMOTE SPORT 9 HD Βιτόρια Γκιμαράες – Πόρτο – Ποδόσφαιρο – Πρωτάθλημα Πορτογαλίας 2019-20

20:00 COSMOTE SPORT 7 HD Βιλανόβα Γουάιλντκατς – Τεμπλ – Μπάσκετ – NCAA 2019 – 2020

21:45 Novasports 2HD Λάτσιο – Ιντερ – Ποδόσφαιρο – Serie A

22:00 Novasports 3HD Λιλ – Μαρσέιγ – Ποδόσφαιρο – Ligue 1

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Θέλτα – Ποδόσφαιρο – Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020

17-02-2020

03:00 COSMOTE SPORT 4 HD NBA 2019 – 2020 – Μπάσκετ – All Star Game

04:00 FOX Sports Όρεγκον – Utah Utes – Μπάσκετ – NCAA College Basketball 2019-2020