Αθλητικές μεταδόσεις: Το πρώτο ντέρμπι της χρονιάς στο ΟΑΚΑ

Το ντέρμπι ανάμεσα στον Παναθηναϊκό και τον Άρη (16:00 ΣΚΑΙ) για την 4η αγωνιστική της Super League, ξεχωρίζει από το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων. Στα άλλα ματς, ο Απόλλων Σμύρνης φιλοξενεί την ΑΕΛ, ο ΠΑΟΚ τον ΟΦΗ, ο ΠΑΣ Γιάννινα τον Ολυμπιακό και ο Ατρόμητος την ΑΕΚ.

Αναλυτικά

12:00 ΕΡΤ Sports HD Γαλλικό Όπεν – Τένις

13:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ισπανικό Πρωτάθλημα 2020-21 – Ποδόσφαιρο

13:15 Novasports 1HD Χρόνιγκεν – Αγιαξ – Ποδόσφαιρο

13:30 Novasports 2HD Αταλάντα – Κάλιαρι – Ποδόσφαιρο

14:00 COSMOTE SPORT 4 HD Λέστερ – Γουέστ Χαμ – Ποδόσφαιρο

14:00 COSMOTE SPORT 7 HD Σαουθάμπτον – Γουέστ Μπρομ – Ποδόσφαιρο

14:00 COSMOTE SPORT 9 HD ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Λοκομοτίβ Κουμπάν – Μπάσκετ

14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Κίελo – Φορτούνα Ντίσελντορφ – Ποδόσφαιρο

15:30 Novasports 2HD Βίλεμ – Φέγενορντ – Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 3HD Λάτσιο – Ιντερ – Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 4HD Πάρμα – Βερόνα – Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Άρσεναλ – Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 5 HD Γουλβς – Φούλαμ – Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 24 HD Μπενεβέντο – Μπολόνια – Ποδόσφαιρο

16:00 ΣΚΑΙ Παναθηναϊκός – Αρης – Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Βόλφσμπουργκ – Άουγκσμπουργκ – Ποδόσφαιρο

16:30 ΕΡΤ3 Basketball Champions League Show – Μπάσκετ

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ισπανικό Πρωτάθλημα 2020-21 – Ποδόσφαιρο

17:00 ΕΡΤ3 Basketball Champions League – Μπάσκετ

17:00 ΕΡΤ Sports HD Γαλλικό Όπεν – Τένις

17:30 COSMOTE SPORT 6 HD Αναντολού Εφές – Τουρκ Τέλεκομ – Μπάσκετ

17:45 Novasports 5HD Αϊντχόφεν – Φορτούνα Σιτάρντ – Ποδόσφαιρο

18:15 Novasports 3HD Απόλλων Σμύρνης – ΑΕΛ – Ποδόσφαιρο

18:25 Novasports 2HD ΠΑΟΚ – ΟΦΗ – Ποδόσφαιρο

18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Τότεναμ – Ποδόσφαιρο

19:00 Novasports 4HD Μίλαν – Σπέτσια – Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Μπάγερν Μονάχου – Χέρτα Βερολίνου – Ποδόσφαιρο

19:00 ΕΡΤ3 Basketball Champions League Show – Μπάσκετ

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Ισπανικό Πρωτάθλημα 2020-21 – Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Γκραν Κανάρια – Ρεάλ Μαδρίτης – Μπάσκετ

20:00 ΕΡΤ3 Basketball Champions League – Μπάσκετ

20:00 COSMOTE SPORT 9 HD Μπεσίκτας – Φενέρμπαχτσε – Μπάσκετ

20:30 COSMOTE SPORT 7 HD Μπενφίκα – Φαρένσε – Ποδόσφαιρο

20:30 ΠΑΣ Γιάννινα – Ολυμπιακός – Ποδόσφαιρο

21:15 COSMOTE SPORT 1 HD Άστον Βίλα – Λίβερπουλ – Ποδόσφαιρο

21:15 COSMOTE SPORT 3 HD Άστον Βίλα – Λίβερπουλ – Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 2HD Γιουβέντους – Νάπολι – Ποδόσφαιρο

21:45 Ατρόμητος – ΑΕΚ – Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 3HD Λιόν – Μαρσέιγ – Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ισπανικό Πρωτάθλημα 2020-21 – Ποδόσφαιρο

22:00 ΕΡΤ3 Basketball Champions League Show – Μπάσκετ

22:00 COSMOTE SPORT 4 HD Λας Βέγκας Έισις – Σιάτλ Στορμ – Μπάσκετ

23:00 COSMOTE SPORT 7 HD Πορτιμονένσε – Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Ποδόσφαιρο

05-10-2020

04:00 COSMOTE SPORT 4 HD Μαϊάμι Χιτ – Λος Άντζελες Λέικερς – Μπάσκετ

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

ΔΕΙΤΕ ΤΙΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΕ BLOGVIEW

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

Μενού