Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας 24/10

αθλητικές μεταδόσεις

Αθλητικές μεταδόσεις: Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων για σήμερα, Κυριακή 25 Οκτωβρίου:

10:55 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 2020 – Μηχανοκίνητα

12:00 Novasports 2HD ΠΑΟΚ Κ19 – Ολυμπιακός Κ19 – Ποδόσφαιρο

12:00 COSMOTE SPORT 4 HD Ούνικς Καζάν – Ενισέι – Μπάσκετ

12:00 Eurosport 2 Μότοκρος Λόμελ | Α’ αγώνας – ΜΧ2 – Μηχανοκίνητα

12:05 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 2020 – Μηχανοκίνητα

13:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λεβάντε – Θέλτα – Ποδόσφαιρο

13:00 Eurosport 2 Μότοκρος Λόμελ | MXGP 1ος Αγώνας – Μηχανοκίνητα

13:30 Novasports 1HD Κάλιαρι – Κροτόνε – Ποδόσφαιρο

13:30 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP 2020 – Μηχανοκίνητα

14:00 COSMOTE SPORT 4 HD ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Νίζνι Νόβγκοροντ – Μπάσκετ

14:15 COSMOTE SPORT 9 HD Γαλατάσαραϊ – Γκαζιαντέπ – Μπάσκετ

14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Μπόχουμ – Άουε – Ποδόσφαιρο

14:50 ΕΡΤ Sports HD Formula 1 2020 – Γκραν Πρι Πορτογαλίας – Μηχανοκίνητα

15:00 Eurosport 2 Μότοκρος Λόμελ| Β’ Αγώνας – ΜΧ2 – Μηχανοκίνητα

15:00 COSMOTE SPORT 6 HD Βαγιαδολίδ – Αλαβές – Ποδόσφαιρο

15:10 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2020 – Γκραν Πρι Πορτογαλίας – Μηχανοκίνητα

15:15 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 2020 – Μηχανοκίνητα

15:30 Novasports 4HD Φίτεσε – Αϊντχόφεν – Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 1HD Αστέρας Τρίπολης – ΟΦΗ – Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 2HD Μπενεβέντο – Νάπολι – Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 3HD Πάρμα – Σπέτσια – Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Σαουθάμπτον – Έβερτον – Ποδόσφαιρο

16:00 Eurosport 2 Μότοκρος Λόμελ | MXGP 2ος Αγώνας – Μηχανοκίνητα

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Βόλφσμπουργκ – Αρμίνια Μπίλεφελντ – Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Κάντιθ – Βιγιαρεάλ – Ποδόσφαιρο

17:45 Novasports 4HD Βάαλβικ – Φέγενορντ – Ποδόσφαιρο

18:15 Novasports 2HD Απόλλων Σμύρνης – Λαμία – Ποδόσφαιρο

18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Γουλβς – Νιουκάστλ – Ποδόσφαιρο

18:30 COSMOTE SPORT 6 HD 2020 ATP 250 – Τένις

19:00 Novasports 3HD Φιορεντίνα – Ουντινέζε – Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Βέρντερ Βρέμης – Χόφενχαϊμ – Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Χετάφε – Γρανάδα – Ποδόσφαιρο

19:30 ΕΡΤ3 ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – ΚΑΕ Λάρισα – Μπάσκετ

19:30 COSMOTE SPORT 4 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Εστουντιάντες – Μπάσκετ

19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Φαμαλικάο – Μποαβίστα – Ποδόσφαιρο

19:30 ΕΡΤ Sports HD ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – ΚΑΕ Λάρισα – Μπάσκετ

20:30 Novasports 1HD ΠΑΣ Γιάννινα – ΑΕΚ – Ποδόσφαιρο

21:15 COSMOTE SPORT 1 HD Άρσεναλ – Λέστερ – Ποδόσφαιρο

21:40 Novasports 4HD Λος Αντζελες – Λος Αντζελες Γκάλαξι – Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 2HD Γιουβέντους – Βερόνα – Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 3HD Λιόν – Μονακό – Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Σοσιεδάδ – Ουέσκα – Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 7 HD Βιτόρια Γκιμαράες – Μπράγκα – Ποδόσφαιρο

Pet Shop Θεσσαλονίκη
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

ΔΕΙΤΕ ΤΙΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΕ BLOGVIEW

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

Μενού