Αθλητικές μεταδόσεις: Την ΑΕΛ υποδέχεται η ΑΕΚ – Εκτός έδρας δοκιμασία για Άρη

Οι αναμετρήσεις ΑΕΚ-ΑΕΛ και Παναιτωλικός - Άρης ξεχωρίζουν από το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

Αθλητικές μεταδόσεις: Οι αναμετρήσεις ΑΕΚ-ΑΕΛ (15:00 Novasports 1HD) και Παναιτωλικός – Άρης (17:15 Novasports 2HD) για την 9η αγωνιστική της Super League ξεχωρίζουν από το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων. Η αγωνιστική ημέρα ολοκληρώνεται με το ματς ΠΑΟΚ – ΠΑΣ Γιάννινα (19:30 Novasports 1HD).

Αναλυτικά οι αθλητικές μεταδόσεις για σήμερα, Κυριακή 22 Νοεμβρίου:

12:00 COSMOTE SPORT 8 HD Γκαζιαντέπ – Αναντολού Εφές – Μπάσκετ

12:00 COSMOTE SPORT 9 HD Ούνικς Καζάν – Χίμκι – Μπάσκετ

13:00 COSMOTE SPORT 7 HD Ενισέι – Λοκομοτίβ Κουμπάν – Μπάσκετ

13:05 COSMOTE SPORT 5 HD Moto3 2020 – Μηχανοκίνητα

13:15 Novasports 3HD Αγιαξ – Χεράκλες – Ποδόσφαιρο

13:30 Novasports 2HD Φιορεντίνα – Μπενεβέντο – Ποδόσφαιρο

13:30 COSMOTE SPORT 4 HD Εστουντιάντες – Μάλαγα – Μπάσκετ

14:00 COSMOTE SPORT 3 HD Φούλαμ – Έβερτον – Ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP 2020 – Μηχανοκίνητα

14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Αμβούργο – Μπόχουμ – Ποδόσφαιρο

15:00 Novasports 1HD ΑΕΚ – ΑΕΛ – Ποδόσφαιρο

15:00 COSMOTE SPORT 2 HD Έιμπαρ – Χετάφε – Ποδόσφαιρο

15:30 Novasports 5HD Φορτούνα Σιτάρντ – Φέγενορντ – Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 3HD Ιντερ – Τορίνο – Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 4HD Ρόμα – Πάρμα – Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 5HD Σαμπντόρια – Μπολόνια – Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Γουέστ Χαμ – Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 24 HD Βερόνα – Σασσουόλο – Ποδόσφαιρο

16:05 COSMOTE SPORT 5 HD Moto2 2020 – Μηχανοκίνητα

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Φράιμπουργκ – Μάιντς – Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 4 HD Μπεσίκτας – Τόφας – Μπάσκετ

17:00 ΕΡΤ3 ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Κολοσσός H Hotels – Μπάσκετ

17:00 ΕΡΤ Sports HD Ηρακλής – Περιστέρι – Μπάσκετ

17:00 ΕΡΤ Sports 1 Λαύριο – Ιωνικός – Μπάσκετ

17:15 Novasports 2HD Παναιτωλικός – Αρης – Ποδόσφαιρο

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Κάντιθ – Ρεάλ Σοσιεδάδ – Ποδόσφαιρο

17:45 Novasports 5HD Τβέντε – Αϊντχόφεν – Ποδόσφαιρο

18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λιντς – Άρσεναλ – Ποδόσφαιρο

19:00 Novasports 3HD Ουντινέζε – Τζένοα – Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Κολονία – Ουνιόν Βερολίνου – Ποδόσφαιρο

19:15 Novasports 4HD Σαρλερουά – Γάνδη – Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 1HD ΠΑΟΚ – ΠΑΣ Γιάννινα – Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Γρανάδα – Βαγιαδολίδ – Ποδόσφαιρο

19:30 ΕΡΤ3 ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Κολοσσός H Hotels – Μπάσκετ

19:30 COSMOTE SPORT 4 HD Σαραγόσα – Μπαρτσελόνα – Μπάσκετ

20:00 COSMOTE SPORT 6 HD Nitto ATP Finals 2020 – Λονδίνο – Τένις

21:15 COSMOTE SPORT 1 HD Λίβερπουλ – Λέστερ – Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 2HD Νάπολι – Μίλαν – Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 3HD Λιλ – Λοριάν – Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Αλαβές – Βαλένθια – Ποδόσφαιρο

23:25 Novasports 4HD Κάνσας – Σαν Χοσέ – Ποδόσφαιρο

Αθλητικές μεταδόσεις

Pet Shop Θεσσαλονίκη
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

ΔΕΙΤΕ ΤΙΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΕ BLOGVIEW

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

Μενού