Archive

Κατηγορία: Αθλητικές μεταδόσεις

Αθλητικές μεταδόσεις: Επιστροφή στη δράση στα ευρωπαϊκά πρωταθλήματα

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων για σήμερα, Σάββατο 19 Οκτωβρίου: ΕΡΤ 3 15:00 Καλαμάτα-Ιωνικός (Ζ), 4η αγωνιστική 20:30 Kόσμος των σπορ- Αφιέρωμα στον 8ο Διεθνή Νυχτερινό Ημιμαραθώνιο ΕΡΤ SPORTS 05:30 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ 06:00 FORMULA 1 – SUZUKA (E), «αγώνας» 08:00 JUVENTUS TV, «Juventus – Leverkuzen» 11:00 ΠΟΛΟ Α1: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ…

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (18/10)

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων για σήμερα, Παρασκευή 18 Οκτωβρίου: ΕΡΤ 3 18:15 Ο κόσμος των σπορ, αθλητική εκπομπή ΕΡΤ SPORTS 05:30 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ 06:00 ΣΤΙΒΟΣ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – ΝΤΟΧΑ (E) 08:00 ΜΠΑΣΚΕΤ CHAMPIONS LEAGUE (E), «ΓΚΑΖΙΑΝΤΕΠ – ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ» 10:00 ΜΠΑΣΚΕΤ CHAMPIONS LEAGUE (E), «ΑΕΚ – ΟΡΤΕΖ» 12:00 BASKETLEAGUE:…

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (17/10)

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων για σήμερα, Πέμπτη 17 Οκτωβρίου: 14:45 Eurosport 1 Αγγλικό Όπεν Σνούκερ 20:00 COSMOTE SPORT 7 HD Ανόβερο – Ράιν Νέκαρ Liqui Moly Bundesliga 2019 – 2020 20:00 Novasports 4HD Ζάλγκιρις – Ρεάλ Μαδρίτης Turkish Airlines EuroLeague 20:00 Novasports 1HD ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Χίμκι…

Το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων (16/10)

Δείτε το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων για σήμερα, Τετάρτη 16 Οκτωβρίου:  ΕΡΤ 3 18:15 Ο κόσμος των σπορ, αθλητική εκπομπή   ΕΡΤ SPORTS 06:00 ΣΤΙΒΟΣ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – ΝΤΟΧΑ (E) 08:00 FORMULA 1 – SUZUKA (E), «αγώνας» 10:00 AUTO MOTO EΡΤ (E) 11:00 FOOTBALL LEAGUE: ΤΡΙΚΑΛΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β. (E),…

Το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων για σήμερα, Τρίτη (15/10)

Δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων για σήμερα, Τρίτη 15 Οκτωβρίου:  ΕΡΤ 3 18:15 Ο κόσμος των σπορ, αθλητική εκπομπή   ΕΡΤ SPORTS 06:00 ΣΤΙΒΟΣ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – ΝΤΟΧΑ (E) 08:00 FOOTBALL LEAGUE: ΤΡΙΚΑΛΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β. (E), «3η Αγωνιστική» 10:00 FOOTBALL LEAGUE: ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ – ΚΑΒΑΛΑ (E), «3η Αγωνιστική»…

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (14/10)

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων για σήμερα, Δευτέρα 14 Οκτωβρίου: ΕΡΤ 3 18:15 Ο κόσμος των σπορ, αθλητική εκπομπή ΕΡΤ SPORTS 06:00 ΣΤΙΒΟΣ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – ΝΤΟΧΑ (E) 08:00 FOOTBALL LEAGUE: ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ – ΚΑΒΑΛΑ (E), «3η Αγωνιστική» 10:00 SUPERLEAGUE: ΛΑΜΙΑ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ (E), «6η Αγωνιστική» 12:00 BARCA TV,…

Το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων για σήμερα, Κυριακή (13/10)

 Δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων για σήμερα, Κυριακή 13 Οκτωβρίου:  ΕΡΤ 3 11:00 Σπορ στο 3, αθλητική εκπομπή 15:00 ΑΟ Τρίκαλα-ΑΣ Ολυμπιακός Βόλου(Ζ), 3η αγωνιστική, Football League   ΕΡΤ SPORTS 05:30 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ 06:00 DIRK CLARK – ΕΚΠΟΜΠΗ, «Barcelona» 07:00 DIRK CLARK – ΕΚΠΟΜΠΗ, «Buenos Aires» 07:50 FORMULA 1…

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (12/10)

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων για σήμερα, Σάββατο 12 Οκτωβρίου: ΕΡΤ 2 15:30 Basket League Show- Εκπομπή (Ζ), Περιστέρι-Πανιώνιος, Κολοσσός-Λαύριο, Ηρακλής-Ρέθυμνο, Ήφαιστος-ΑΕΚ, 3η αγωνιστική 17:45 Basket League: Ιωνικός Νικαίας Affidea – ΠΑΟΚ (Ζ), 3η αγωνιστική ΕΡΤ 3 15:00 Ένωση Πανασπροπυργιακού-ΑΟ Καβάλας (Ζ), 3η αγωνιστική, Football League ΕΡΤ SPORTS…

Το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων (11/10)

Δείτε το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων για σήμερα, Παρασκευή 11 Οκτωβρίου:  ΕΡΤ 3 18:15 Ο κόσμος των σπορ, αθλητική εκπομπή   ΕΡΤ SPORTS 05:30 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ 06:00 SUPERLEAGUE: ΛΑΜΙΑ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ (E), «6η Αγωνιστική» 08:00 FORMULA 1 – SUZUKA (Z), «Ελεύθερα δοκιμαστικά 2» 09:30ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ 10:00 ΣΤΙΒΟΣ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – ΝΤΟΧΑ (E)…

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (10/10)

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων για σήμερα, Πέμπτη 10 Οκτωβρίου: 07:30 COSMOTE SPORT 6 HD 2019 ATP Masters 1000 Rolex Shangai 11:00 COSMOTE SPORT 6 HD 2019 ATP Masters 1000 Rolex Shangai 13:00COSMOTE SPORT 4 HD Χιούστον Ρόκετς – Τορόντο Ράπτορς NBA Global Games 2019 14:30 COSMOTE SPORT…