Archive

Ετικέτα: αθλητικές μεταδόσεις

Αθλητικές μεταδόσεις: Εκτός έδρας δοκιμασίες για ΑΕΚ και Άρη

Οι αναμετρήσεις του ΟΦΗ με τον Άρη και της Ξάνθης με την ΑΕΚ στο πλαίσιο της 14ης αγωνιστικής της Super League ξεχωρίζουν από το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων. Ο Παναθηναϊκός υποδέχεται στο ΟΑΚΑ την Λαμία. 14:00 Γρανάδα – Λεβάντε – Ποδόσφαιρο – Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020 14:00 Χάιντενχαϊμ – Αρμίνια Μπίλεφελντ – Ποδόσφαιρο –…

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (13/12)

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων για σήμερα, Παρασκευή 13 Δεκεμβρίου: 15:00 Diriyah Tennis Cup – Τένις 17:00 Diriyah Tennis Cup – Τένις 18:00 Ολυμπιακός – Μόντενα – Βόλεϊ – CEV Cup Ανδρών 2019-20 19:00 Χίμκι – Αλμπα Βερολίνου – Μπάσκετ – Turkish Airlines EuroLeague 19:00 Diriyah Tennis Cup – Τένις 19:45 Φενέρμπαχτσε – Αναντολού Εφές – Μπάσκετ – Turkish Airlines EuroLeague 19:55 ΑΠΟΕΛ…

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (12/12)

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων για σήμερα, Πέμπτη 12 Δεκεμβρίου: 18:00 Ολυμπιακός – Μόντενα – Βόλεϊ – CEV Cup Ανδρών 2019-20 19:00 Χίμκι – Αλμπα Βερολίνου – Μπάσκετ – Turkish Airlines EuroLeague 19:45 Φενέρμπαχτσε – Αναντολού Εφές – Μπάσκετ – Turkish Airlines EuroLeague 19:55 ΑΠΟΕΛ – Σεβίλη – Ποδόσφαιρο – UEFA Europa League 2019 – 2020 19:55 Σταντάρ Λιέγης –…

Αθλητικές μεταδόσεις: Όλα τα φώτα στο «Καραϊσκάκης»

Η μάχη του Ολυμπιακού κόντρα στον Ερυθρό Αστέρα στο «Γεώργιος Καραϊσκάκης» για την τελευταία αγωνιστική της φάσης των ομίλων του Champions League ξεχωρίζει από το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων. 17:00 Ολυμπιακός – Ερυθρός Αστέρας – Ποδόσφαιρο – UEFA Πρωτάθλημα Νέων 2019-2020 19:00 Περιστέρι – Γκαζιαντέπ – Μπάσκετ – Basketball Champions League 19:30 Αλ Σαντ –…

Αθλητικές μεταδόσεις: Αυλαία στη φάση των ομίλων του Champions League

Οι αναμετρήσεις της τελευταίας αγωνιστικής στη φάση των ομίλων του Champions League δεσπόζουν στο σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων. 16:30 Συνέντευξη Τύπου – Ποδόσφαιρο 19:00 Μπεσίκτας – ΠΑΟΚ – Μπάσκετ – Basketball Champions League 19:55 Σάλτσμπουργκ – Λίβερπουλ – Ποδόσφαιρο – UEFA Champions League 2019-2020 19:55 Νάπολι – Γκενκ – Ποδόσφαιρο – UEFA Champions League 2019-2020 21:30 Ορτέζ – ΑΕΚ – Μπάσκετ – Basketball…

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (09/12)

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων για σήμερα Δευτέρα 9 Δεκεμβρίου: 17:00Παναχαϊκή ΓΕ – Χανιά – Ποδόσφαιρο – Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League 2 18:30Ζενίτ – Χίμκι – Μπάσκετ – VTB United League 2019-20 19:00Ελπίδα Αμπελοκήπων – Παναθηναϊκός – Βόλεϊ – Volley League Ανδρών 2019-20 19:00ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Ήφαιστος Λήμνου – Μπάσκετ – EKO Basket League 2019-20 19:00Αφιόν Μπελεντίγεσι – Αναντολού…

Αθλητικές μεταδόσεις: Στο Περιστέρι δοκιμάζεται ο Άρης

Από τον Ατρόμητο φιλοξενείται στο Περιστέρι ο Άρης, στο πλαίσιο της 13ης αγωνιστικής της Super League. Στα άλλα ματς η Λαμία υποδέχεται τον ΟΦΗ, ο Αστέρας Τρίπολης την ΑΕΛ και ο Βόλος τον Παναθηναϊκός. 12:00 Lyttos Beach ITF World Tour 2019 – Τένις – Τελικός Απλού Ανδρών 13:00 Έιμπαρ – Χετάφε – Ποδόσφαιρο – Ισπανικό Πρωτάθλημα…

Αθλητικές μεταδόσεις: Εντός έδρας δοκιμασίες για ΑΕΚ και ΠΑΟΚ

Τον Πανιώνιο υποδέχεται η ΑΕΚ και την Ξάνθη ο ΠΑΟΚ στο πλαίσιο της 13ης αγωνιστικής της Super League – Ντέρμπι στην Premier League όπου η Μάντσεστερ Σίτι υποδέχεται την Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ. 14:00 Ρεάλ Μαδρίτης – Εσπανιόλ – Ποδόσφαιρο – Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020 14:00 Ανόβερο – Άουε – Ποδόσφαιρο – Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία 2019…

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (06/12)

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων για σήμερα, Παρασκευή 6 Δεκεμβρίου: 16:00 Λεβαδειακός – Εργοτέλης – Ποδόσφαιρο – Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League 2 19:00 Χίμκι – Μπαρτσελόνα – Μπάσκετ – Turkish Airlines EuroLeague 19:00 Ζενίτ – Βιλερμπάν – Μπάσκετ – Turkish Airlines EuroLeague 19:30 Αμβούργο – Χάιντενχαϊμ – Ποδόσφαιρο – Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία 2019 – 2020 19:45 Φενέρμπαχτσε – Αλμπα…

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (05/12)

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων για σήμερα, Πέμπτη 5 Δεκεμβρίου: 15:00 Λαμία – Αιολικός – Ποδόσφαιρο – Κύπελλο Ελλάδας 2019-2020 17:15 Βόλος ΝΠΣ – Πανσερραϊκός – Ποδόσφαιρο – Κύπελλο Ελλάδας 2019-2020 18:00 ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός – Βόλεϊ – League Cup Νίκος Σαμαράς 19:00 ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Ζάλγκιρις Κάουνας – Μπάσκετ – Turkish Airlines EuroLeague 19:30 Παναθηναϊκός – Παναχαϊκή ΓΕ – Ποδόσφαιρο – Κύπελλο…