+Plus
Archive

Ετικέτα: αθλητικές μεταδόσεις

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (16/07)

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων για σήμερα, Τρίτη 16 Ιουλίου: ΕΡΤ 3 17:00 Ο κόσμος των σπορ, αθλητική εκπομπή ΕΡΤ SPORTS 06:00 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ 06:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GUANGJOU), «ΠΟΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ: ΚΟΥΒΑ – ΕΛΛΑΔΑ» (Ζ) 07:45 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GUANGJOU) (E), «ΠΟΛΟ ΑΝΔΡΩΝ: Ν. ΚΟΡΕΑ- ΕΛΛΑΔΑ» 09:00…

Το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων (15/07)

Δείτε το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων για σήμερα, Δευτέρα 15 Ιουλίου:  ΕΡΤ 3 17:15 Ο κόσμος των σπορ, αθλητική εκπομπή   ΕΡΤ SPORTS 06:00 30 FOR 30  Ντοκιμαντέρ, «Going big» 07:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GUANGJOU), «Καταδύσεις 10μ. Συγχρ. ανδρών» (Ζ) 08:45 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ 09:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GUANGJOU), «Καταδύσεις…

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (14/07)

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων για σήμερα, Κυριακή 14 Ιουλίου:  ΕΡΤ SPORTS 06:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ: ΑΓΓΛΙΑ – ΚΑΜΕΡΟΥΝ (E) ,«φάση των 16» 08:00 ΠΟΛΟ CHAMPIONS LEAGUE F8: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΜΠΡΕΣΙΑ (E) 09:3 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GUANGJOU), «Καταδύσεις, Τελικός 1μ.ανδρών» (Ζ) 11:00 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ, «Στιγμιότυπα υγρού στίβου» 11:50…

Το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων για σήμερα, Σάββατο (13/07)

Δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων για σήμερα, Σάββατο 13 Ιουλίου:  ΕΡΤ 2 13:00 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Υγρού Στίβου (Ζ), Guangjou, καλλιτεχνική, τελικός σόλο, τεχνικό   ΕΡΤ SPORTS 06:00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E), «Η ΑΕΚ της σεζόν 1992-1993» 07:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GUANGJOU), «Καταδύσεις, 10μ. Τελικός» (Ζ)…

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (12/07)

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων για σήμερα, Παρασκευή 12 Ιουλίου: ΕΡΤ 3 17:00 Ο κόσμος των σπορ, αθλητική εκπομπή ΕΡΤ SPORTS 06:00 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (E), «μικρός τελικός» 08:00 30 FOR 30 Ντοκιμαντέρ, «Once Brothers» 09:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GUANGJOU) (Ζ), «Καταδύσεις, ανδρών 10μ. τελικός» 12:00 FORMULA 1…

Το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων για σήμερα, Πέμπτη (11/07)

Το αναλυτικό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων για σήμερα, Πέμπτη 11 Ιουλίου:  ΕΡΤ 3 17:00 Ο κόσμος των σπορ, αθλητική εκπομπή   ΕΡΤ SPORTS 06:00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΜΙΝΣΚ 2019 (E), «ανασκόπηση» 08:00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ U19 (ΗΡΑΚΛΕΙΟ): ΜΑΛΙ – ΓΑΛΛΙΑ (E) 10:00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ U19 (ΗΡΑΚΛΕΙΟ): ΗΠΑ – ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ (E) 12:00 ΝΙΚΟΣ…

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (10/07)

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων για σήμερα, Τετάρτη 10 Ιουλίου: ΕΡΤ 3 17:00 Ο κόσμος των σπορ, αθλητική εκπομπή ΕΡΤ SPORTS 06:00 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΓΥΝΑΙΚΩΝ: ΙΣΠΑΝΙΑ – ΓΑΛΛΙΑ (E), «τελικός» 08:30 COPA AMERICA: ΒΡΑΖΙΛΙΑ – ΠΕΡΟΥ (E), «τελικός» 11:00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ U19 (ΗΡΑΚΛΕΙΟ): ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ – ΓΑΛΛΙΑ (E), «μικρός τελικός»…

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (09/07)

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων για σήμερα, Τρίτη 9 Ιουλίου. ΕΡΤ 3 17:00 Ο κόσμος των σπορ, αθλητική εκπομπή ΕΡΤ SPORTS 06:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ: ΑΓΓΛΙΑ – ΚΑΜΕΡΟΥΝ (E) 08:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ: ΙΣΠΑΝΙΑ – ΗΠΑ (E), «φάση των 16» 10:00 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (E), «τελικός» 12:30 ΣΤΙΒΟΣ –…

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (08/07)

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων για σήμερα, Δευτέρα 8 Ιουλίου: ΕΡΤ 3 17:00 Ο κόσμος των σπορ, αθλητική εκπομπή ΕΡΤ SPORTS 06:00 ΣΤΙΒΟΣ – DIAMOND LEAGUE (ΛΩΖΑΝΝΗ) (E) 08:00 COPA AMERICA: ΚΟΛΟΜΒΙΑ – ΧΙΛΗ (E), «Γ΄Προημιτελικός» 10:00 COPA AMERICA: ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ – ΠΕΡΟΥ (E), «Δ΄Προημιτελικός» 12:00 COPA AMERICA: ΒΡΑΖΙΛΙΑ…

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (07/07)

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων για σήμερα, Κυριακή 7 Ιουλίου: ΕΡΤ 2 18:00 Μπάσκετ: FIBA Παγκόσμιο Κύπελλο U19 (Ζ), μικρός τελικός (Ηράκλειο) 20:30 Μπάσκετ: FIBA Παγκόσμιο Κύπελλο U19 (Ζ), τελικός (Ηράκλειο) ΕΡΤ SPORTS 06:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (E), Ημιτελική Φάση «Αγγλία – ΗΠΑ» 08:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (E),…